Accelerate: content-single.php

Wiosenne spotkanie blogerek w Opolu – 2.04.2016

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

W minioną sobotę uczestniczyłam w drugim spotkaniu blogerek w Opolu. Poprzednie opisywałam Wam jeszcze w tamtym roku w tym poście.

Prawie do samego końca nie byłam pewna, czy tam dotrę, ponieważ tuż przed świętami przyczepiła się mnie paskudna infekcja dróg oddechowych. Na szczęście najgorsze mam już za sobą i udało mi się dotrzeć do spotkaniu, po którym wręcz czułam się lepiej ;). Pogoda dopisywała, dlatego razem z Eweliną przed spotkaniem pospacerowałyśmy i pozwiedzałyśmy trochę Opole

Kawiarnia Pozytywka
Zdjęcie wykonała Magda
Kawiarnia Pozytywka
Zdjęcie wykonała Monika
Koktajl Otrzęsiny
Mój koktajl :)

Spotkanie odbyło się w niezwykle urokliwej kawiarni „Pozytywka”, która znajduje się w Opolu przy ulicy Czaplaka 2. Wystrój kawiarni jest bardzo estetyczny i oryginalny, zwisające z sufitu płyty winylowe robią ogromne wrażenie. Oprócz bardzo ładnego wnętrza w Pozytywce można wypić naprawdę pyszne koktajle. Sama skusiłam się na koktajl z serii herbacianych „Otrzęsiny” – idealna bomba witaminowa dla choruska, a także dla osób, które przywiązują dużą wagę do tego co spożywają :)

Pani Daria, przedstawicielka firmy Sylveco
Zdjęcie wykonała Magda
Kosmetyki Sylveco, Biolaven, Vianek
Zdjęcie wykonała Magda

Na spotkaniu czekała na nas masa atrakcji, które przygotowały dla nas organizatorki. Pierwszą z nich była wizyta przedstawicielki firm Sylveco, Biolaven oraz Vianek. Kosmetyki tych marek znam i bardzo sobie cenię. Pani Daria opowiedziała nam na temat interesujących nas kosmetyków. Dowiedziałyśmy się, że marka Sylveco dedykowana jest dla skór borykających się z problemami, zaś Vianek jest marką, która wychodzi na przeciw mniej wymagającym skórom, gdzie wybór wersji zapachowych jest duużo większy. Bardzo ucieszył mnie fakt, że pani Daria przywiozła ze sobą mnóstwo testerów, dzięki czemu miałyśmy możliwość sprawdzić konsystencje i zapachy wielu z nich. Muszę przyznać, że gdy zaczęłam poznawać produkty Sylveco na rynku było ich znacznie mniej, cieszę się, że polska marka kosmetyków naturalnych się rozrasta i trafia do coraz szerszego grona odbiorców! :)

Wywiad Radio Sygnał
Zdjęcie wykonała Monika

W krótkiej przerwie przed kolejną prelekcją Magda Ewelina udzieliły wywiadu dla studenckiego radia internetowego Radio Sygnały.

Indigo Nail

Indigo Nail

Następnie pani Gosia, przedstawicielka firmy Indigo Nails przybliżyła nam reprezentowaną markę. Pani Gosia opowiedziała nam również co nieco na temat pielęgnacji i zdobienia paznokci. Dowiedziałyśmy się o możliwości wykonania kursów zdobienia paznokci również od podstaw, jest to bardzo ciekawa opcja, zwłaszcza jeśli ktoś jest laikiem tak jak ja :) Pani Gosia poleciła nam również keratynową odżywkę, która może być odpowiedzią na problemy z osłabioną płytką paznokcia.

Oladi.pl
Zdjęcie wykonała Monika

Później Dominika opowiedziała nam na temat platformy Oladi.pl, która opowiedziała nam o idei serwisu. Skąd zrodził się pomysł? Założyciel strony chciał, by jego kobieta nie robiła zakupów na pierwszej lepszej stronie, a mogła porównać oferty tych samych produktów na różnych stronach. Myślę, że warto zacząć oszczędzać robiąc rozeznanie przed dokonaniem zakupu :)

Przedstawicielki firmy Avon
Zdjęcie wykonała Monika

Spa dla dłoni

Spa dla dłoni
Zdjęcie wykonała Monika
Spa dla dłoni
Zdjęcie wykonała Monika

Ostatnim elementem spotkania była wizyta przedstawicielek sieci Avon, pani Ewy oraz pani Agnieszki. Firmy nie muszę chyba nikomu przedstawiać, ale czy wiecie, że została założona przez mężczyznę? Dawid McConnell był miłośnikiem literatury, obwoźnym sprzedawcą książek. Mężczyzna postanowił dołączać do książek wytwarzane przez siebie perfumy z hiacyntów. Mimo, że firma powstała w czasach, gdy kobiety nie miały żadnych praw pierwszym jego pracownikiem była pani Persis F.E. Albee z Winchester, którą uznaje się za pierwszą przedstawicielkę/konsultankę firmy Avon. Po krótkiej lekcji historii, porozmawiałyśmy trochę na tematy pielęgnacji, a następnie przeszły do wykonania zabiegu spa dla dłoni. Kosmetyki z serii Planet Spa pozwoliły nam na odrobinę relaksu i rozkoszy zapachem masła shea. Na koniec Grzesiek wylosował 3 uczestniczki spotkania, które otrzymały w prezencie zestaw kosmetyków firmy Avon.

Uczestniczki spotkania w Opolu
Zdjęcie od Moniki

W spotkaniu uczestniczyło łącznie 8 blogerek (Anita ze względu na sytuację losową nie mogła dotrzeć):

Daria – http://darusia994.blogspot.com/

Dominika – http://zakrecona-na-wlosy.blogspot.com/

Ewelina – http://evelyns50shadesofred.blogspot.com/

Iza – http://jaskolcze-ziele.blogspot.com/

Magda – http://karminoweusta.blogspot.com/ (organizatorka)

Monika – http://swiatdzikuski26.blogspot.com/ (organizatorka)

Monika – http://www.monika-paula.blogspot.com/

oraz ja :)

Wpis pamiątkowy
Zdjęcie wykonała Monika

Monika, Magda – dziękuję za wspaniałą organizacje, świetny dobór miejsca i ciekawe prelekcje! :)

Dziękuję również Monice Magdzie za udostępnienie zdjęć, którymi uzupełniłam relacje ;)

Niebawem pojawi się druga część relacji, upominki :)

Zapowiedź upominków
Zdjęcie wykonała Magda
Upominki Palmers
Zdjęcie wykonała Magda
Upominki Nacomi
Zdjęcie wykonała Magda
Upominki Sephora
Zdjęcie wykonała Magda
Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924