Polityka prywatności

Pod każdym wpisem na blogu znajduje się formularz, który umożliwia zostawienie komentarza. Użytkownik może przesłać następujące dane: podpis, e-mail oraz treść komentarza.

Użytkownik przesyłając komentarz, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych wyrażana jest tylko i wyłącznie na potrzebę publikacji komentarza.

Dane osobowe uzyskane z formularzy nie są rozpowszechniane, ani sprzedawane innym podmiotom.

W witrynie zainstalowane jest narzędzie Google Analytics, które śledzi ruch użytkowników na wszystkich podstronach za pomocą plików cookies. Informacje uzyskane przy użyciu tego narzędzia nie są udostępniane innym podmiotom i służą jedynie do celów statystycznych oraz polepszenia użyteczności witryny.

Jeżeli nie wyrażasz zgody na monitorowanie Twojej aktywności w witrynie, wyłącz w swojej przeglądarce obsługę JavaScript oraz usuń pliki cookies.

PRAWA AUTORSKIE

Zawartość witryny jest mojego autorstwa (chyba, że we wpisie podane jest źródło) i jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i udostępnianie treści, zdjęć i innych materiałów jest zabronione.

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962