Accelerate: content-single.php

Spotkanie blogerek w Katowicach – 15.10.2016

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

W minioną sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu blogerek organizowanym przez Agnieszkę z bloga „Mama z pasją” w katowickiej kawiarni Cafe Kattowitz. Było to moje drugie spotkanie organizowane przez Agnieszkę, a wiele dziewczyn uczestniczących w spotkaniu poznałam na poprzednim, w marcu.

W sobotę pogoda była wyjątkowo ładna, było ciepło, świeciło słońce. Na chwilę można było zapomnieć, że zastała nas jesień.

Na miejsce dotarłam przed czasem, były tam już dwie Kasie z blogów „Kasi eS SPOSTRZEŻENIA WŁASNE” oraz „Kobiece Fascynacje”Podczas oczekiwania na pozostałe dziewczyny wypiłyśmy pyszne shake-i czekoladowe.

Cafe Kattowitz znajduje się w Katowicach na ul. Św. Jana 7, nieopodal rynku. Miejsce ma swój klimat, duży wybór w menu, smaczne dania, desery i napoje.

Spotkanie w Katowicach
Miejsce spotkania
Shake czekoladowy
Shake czekoladowy

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14, a pierwszym jego punktem były odwiedziny przedstawicieli marki BlueSky Polskaktórzy wręczyli nam upominki i zrobili sobie z nami pamiątkowe zdjęcie. O tej marce jeszcze na pewno u mnie przeczytacie, ponieważ z lakierem otrzymanym na spotkaniu będę rozpoczynać swoją przygodę z paznokciami hybrydowymi.

Następnie Gabrysia z bloga „Kosmetyki na kozetce”, która jest z zawodu kosmetyczką opowiedziała nam o pielęgnacji skóry po lecie. Gabrysia podzieliła się z nami garstką porad na temat domowej pielęgnacji oraz profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Jeśli jesteście z Sosnowca lub okolic możecie w Wake Up Studio oddać się pod opiekę Gabrysi, która dobierze Wam zabieg do potrzeb i kondycji skóry.

Odwiedziła nas również Monika, która jest niezależną konsultantką tianDe. Zaprezentowała nam mnóstwo kosmetyków kolorowych, a także pielęgnacyjne perełki. Monika opowiedziała nam również o swojej przygodzie z wypadającymi włosami, oraz o tym jak poratował ją właśnie szampon marki, którą reprezentuje. Na spotkaniu mogłyśmy wykonać zabieg dla dłoni.

Na koniec Beata z bloga „Betty w swoim zwariowanym świecie” opowiedziała nam o produktach firmy Conte oraz wręczyła każdej z nas upominek od marki.

Spotkanie zakończyło się na pogaduszkach i wręczaniu upominków od sponsorów, które przedstawię Wam w oddzielnym wpisie.

Kosmetyki tianDe
Kosmetyki tianDe (zdjęcia o Malwiny)
Beatka z katalogiem Conte
Beata z katalogiem Conte (Zdjęcie od Oli)
Uczestniczki spotkania
Od lewej: Kasia, Kasia, Karolina, Karolina :) (zdjęcie od Kasi)
Uczestniczki spotkania
ja z Gabrysią i jelonkiem od Kik :) (zdjęcie od Kasi)
Uczestniczki spotkania
Od lewej: Malwina, Sara, Beata, Ola, Gabrysia (zdjęcie od Kasi)
Organizatorka spotkania
Nasza organizatorka! :) I prezent-niespodzianka od marki Indigo :) (zdjęcie od Kasi)

Bardzo dziękuję każdemu ze Sponsorów za upominki, czuję, że będzie wśród nich kilka perełek ;). Dziękuję Agnieszcze za to, że mogłam uczestniczyć w tym spotkaniu oraz świetną organizacje.

Beacie Gabrysi za wkład w organizację :)

Kasiom, za towarzystwo, zarówno przed spotkaniem, w trakcie, jak i po!

I wszystkim dziewczynom, które siedziały z nami przy stole. A oto pełna lista uczestniczek spotkania:

Agnieszka (organizatorka) – http://mamazpasjablog.blogspot.com/

Beata – http://kosmetykitomagia.blogspot.com/

Gabrysia – http://www.gabi-net.eu/

Kasia – http://kasias1980.blogspot.com/

Kasia – http://kobiecefascynacje.blogspot.com/

Karolina – http://biszkopcik86.blogspot.com/

Karolina – http://fashionak-sklep.blogspot.com/

Karolina – http://globalnie.blogspot.com/

Malwina – https://www.youtube.com/user/Malwinkowo

Ola – http://aleksandra1308.blogspot.com/

Sara – http://dziewczynaagenta007.blogspot.com/

oraz ja :)

Uczestniczki spotkania z Moniką z tianDe
Uczestniczki spotkania z Moniką z tianDe (zdjęcie od Oli)

Mam nadzieję, że będziemy miały jeszcze okazje to powtórzyć, gdyż z wielką przyjemnością przyjeżdżam do Katowic ;)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924