Accelerate: content-single.php

Blogerski Dzień Kobiet, 5 marca 2016, Katowice

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Dziś kalendarzowy Dzień Kobiet, z tej okazji wszystkim Czytelniczkom życzymy wszystkiego najpiękniejszego :).

Dzięki Agnieszce z bloga „Mama z pasją” oraz Sandi z bloga „Matka na obcasie” miałam przyjemność obchodzić ten dzień kilka dni wcześniej w babskim gronie w Katowicach. Na wstępie chciałabym podziękować Wam za wspaniałą organizację – atmosfera było świetna, warsztaty ciekawe, a ilość upominków? Wow, będzie o czym pisać! :)

Spotkania blogerek są dla mnie zawsze ciekawą przygodą, pozwalają nie tylko na wymianę doświadczeń, ale także na poznanie nowych twarzy, skojarzenie „blogów z twarzami” :)

Katowice

Do Katowic dotarłam na dwie godziny przed czasem, postanowiłam wykorzystać ten czas na spacer po mieście. Co prawda wiele nie zobaczyłam, ale urzekły mnie stare tramwaje, które mają tylko jeden wagon :)

Tramwaj Katowice

Tramwaj Katowice

Cafe Kattowitz
Cafe Kattowitz – miejsce spotkania

Po krótki spacerze udałam się do Cafe Kattowitz, gdzie Agnieszka wraz z Sandi zajmowały się ostatnimi przygotowaniami do spotkania. Miejsce jest naprawdę urokliwe, a napoje pyszne i pięknie przystrojone :) Jeśli będziecie w Katowicach koniecznie tam zajrzyjcie! ;)

Cafe Kattowitz
Cafe Kattowitz – wnętrze, autorka zdjęcia: Sandi ( matkanaobcasie.blogspot.com )

Pierwszą częścią spotkania były warsztaty, które poprowadziła Pani Marta, która współpracuje z przedsiębiorstwem Pharma Nord. Opowiedziała nam trochę na temat suplementacji oraz tego na co zwracać uwagę przy zakupie suplementów. Jak wiadomo, na rynku ilość suplementów rośnie, a konsumenci są coraz bardziej zdezorientowani. Zdarza się, że suplementujemy się produktami, które nie działają i tak naprawdę nie mają prawa działać (chyba, że poprzez efekt placebo :) ). Warto więc spytać farmaceutę, czy sam/sama zdecydowałaby się na przyjmowanie tego produktu. Poza tym warto sprawdzić jak długo dana firma jest na rynku. Na koniec otrzymałyśmy do przetestowania suplement diety dla układu odpornościowego – Bio-Selen+Cynk.

Pani Marta, Pharma Nord
Pani Marta, Pharma Nord, autorka zdjęcia: Sandi (matkanaobcasie.blogspot.com)
Pani Marta, Pharma Nord
Pani Marta, Pharma Nord, autorka zdjęcia: Aneta (naszadrogado.pl)

W drugiej części przedstawicielka firmy Optima Plus opowiedziała nam o olejkach eterycznych i ich wykorzystaniu w różnych dziedzinach w tym także do tworzenia produktów DIY. Przyznam, że do tworzenia własnych kosmetyków zabieram się od dłuższego czasu więc bardzo się ucieszyłam, gdy jako prezent otrzymałyśmy do przetestowania dwa olejki eteryczne: miętowy i pomarańczowy.

Uczestniczki spotkania i przedstawicielka Optima Plus
Uczestniczki spotkania i przedstawicielka Optima Plus, autorka zdjęcia: Sandi (matkanaobcasie.blogspot.com)

Kolejną częścią spotkania był makijaż, który na dwóch ochotniczkach (Anecie oraz Oli) wykonała Pani Agnieszka Kurasiak. Efekt końcowy możecie zaobserwować poniżej:

Makijaż Anety
Makijaż Anety, autorka zdjęć: Aneta (www.naszadrogado.pl)
Makijaż Oli
Makijaż Oli, autorka zdjęć: Aneta (www.naszadrogado.pl)

Na koniec zostało jeszcze trochę czasu na pogaduchy, rozmawiałyśmy na przeróżne tematy, aż w końcu przyszedł czas by wrócić do Wrocławia :) Podróż powrotna pociągiem była dla mnie nie lada wyzwaniem, jednak trafiłam na ludzi, którzy mnie zagadywali i sprawili, że upłynęła mi znacznie szybciej :)

Intrygujące nazwy drinków bezalkoholowych
Intrygujące nazwy drinków bezalkoholowych
Moje zamówienie - kawa z lodami i bitą śmietaną
Moje zamówienie – kawa z lodami i bitą śmietaną

W spotkaniu uczestniczyło łącznie ze mną 11 blogerek:

Aneta z bloga http://www.naszadrogado.pl

Gabrysia z bloga http://www.gabi-net.eu

Aśka z bloga http://joannaa-lifestyle.blogspot.com

Kasia z bloga http://kasias1980.blogspot.com

Agnieszka (organizatorka) z bloga http://mamazpasjablog.blogspot.com

Ola z bloga http://zyciowa-salatka.blogspot.com

Sandi (organizatorka) z bloga http://matkanaobcasie.blogspot.com

Kasia z bloga http://hutosia.blogspot.com

Milena z bloga http://kosmetyczneporadym.blogspot.com

Renata z bloga http://renia114.blogspot.com

oraz ja :)

Dziękuję również Anecie, Asi, Renacie i Sandi za udostępnienie zdjęć do uzupełnienia relacji :)

O upominkach przygotuję oddzielny post – nie chcę tworzyć tasiemca, zresztą nie zdążyłam jeszcze zrobić zdjęć wszystkim upominkom ;) Na razie mam dla Was przedsmak tego, czego możecie się spodziewać. Tymczasem zapraszam Was na blogi dziewczyn! :)

Sponsorzy spotkania w Katowicach

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924