Accelerate: content-single.php

Sukienka w ważki i okrągły kocyk SheIn + inspiracje LilySilk

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Witajcie :) Tak jak obiecałam, przychodzę dziś do Was z nowościami ze sklepu SheIn. Tym razem jestem bardzo zadowolona z całego zamówienia. Na co się zdecydowałam? Piękną białą sukienkę w ważki oraz okrągły koc w pelikany :) Zapraszam do oglądania :)

Sukienka, którą wybrałam jest w rozmiarze L. Jestem w niej zakochana. Jest może na mnie nieco obcisła w ramionach, jednak na nieco bardziej formalne okazje powinna się dobrze sprawdzić. Jest dość cienka, przez co przebijać będzie przy niej ciemna bielizna. Ale to niedogodności, które jestem w stanie przejść ;).

Koc jest stosunkowo gruby, wykonany porządnie. Nie mam się do czego przyczepić. Sprawdzi się zarówno na piknik, jak i na plażę :).

SheIn w górach

SheIn w górach

SheIn w górach

Claresa kolor 405

Świetna sukienka SheIn

PS Patrzcie jaka cudowna modelka towarzyszyła mi przy zdjęciach! :)

Zdjęcie z psem

Z Klarą

Sukienka || Torba || Koc

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 1025