Lakiery hybrydowe Claresa

Mało mnie tu było ostatnio, ponieważ walczyłam z pisaniem pracy magisterskiej. Praca jest wstępnie zaakceptowana, a ja powoli nabieram energii do działania. Dziś chciałabym Wam zaprezentować kilka kolorów lakierów hybrydowych marki Claresa. Koniecznie napiszcie, które kolory są Waszymi faworytami :)

Lakiery hybrydowe Claresa

W swojej kolekcji lakierów otrzymanych od Claresa mam łącznie 6 odcieni. Są to numery: 201, 203, 305, 405, 505 i 706.

Wzorniki lakierów hybrydowych Claresa

Odcień nr 203 to głęboki czekoladowy brąz z lekką nutą wiśniową. Kolor idealny na sezon jesienny, a także formalne okazje. 305 to kolor seledynowy, doskonały na wiosenno-letnie dni. 505 to nieco przygaszony róż, bardzo ładnie współgra z odcieniem nr 201. 706 to bardzo klasyczny odcień niebieskiego. Idealny na co dzień.

Kolor nr 201 choć na próbniku wygląda na dość ciemny, w świetle dziennym jest bardzo delikatny. Kolor ten towarzyszył mi podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, na której byłam gościem. To jak prezentuje się na paznokciach możecie zobaczyć poniżej. Kolor nie jest silnie kryjący i przy trzech warstwach widać przy nim delikatne prześwity.

Claresa kolor 201

Odcień 405 jest kolorem, który szczególnie mnie zaskoczył. Na początku nie byłam przekonana do błysku na paznokciach, jednak w połączeniu z klasyczną czerwienią bardzo mi się podoba i ładnie współgra z moją sukienką w ważki (zobaczycie ją razem z lakierem lada dzień we wpisie prezentującą nowości z SheIn). Dużym plusem lakieru jest również mocne krycie, gdyż wystarczą dwie warstwy do pełnego pokrycia płytki paznokcia.

Claresa kolor 405Claresa kolor 405