Accelerate: content-single.php

Elegancki zestaw z SheIn

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Dziś chciałabym przedstawić Wam nieco elegancki zestaw, który wybrałam sobie na stronie SheIn. Po raz pierwszy odważyłam się na zamówienie spodni – chińska rozmiarówka nie zawsze odpowiada europejskim standardom – oraz białą bluzkę z falbanami na rękawach.

Biała bluzka bardzo mnie zaskoczyła, nie spodziewałam się, że będę się w niej tak komfortowo czuła. Krótki rękaw w formie falbany odwraca uwagę od ramion, które są moim małym kompleksem. Rozmiar na jaki się zdecydowałam to L.

Niestety nie mogę okazać takiego entuzjazmu wobec spodni, których materiał jest dość cienki. Rozmiar L na szerokość jest teoretycznie dobry, jednak są one na mnie za krótkie, dlatego nie polecała bym ich wyższym osobom.

Elegancki strój SheIn

Sesja w lesie

Bluzka z falbankami SheIn

Spacer

Na ustach: Golden Rose Matte Lipstick Crayon nr 23

Bluzka: SheIn

Spodnie: SheIn

 

PS Jak Wam się podoba sceneria? :)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962