Accelerate: content-single.php

Kameralne spotkanie blogerek w Opolu

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Tydzień temu, w sobotę, wybrałyśmy się z Anitą, Agnieszką i Eweliną do Opola na kameralne spotkanie blogerek organizowane przez Magdę i Darię. Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam trochę o spotkaniu oraz pokazać, co otrzymałam do testów.

Spotkanie odbyło się w Pizzeri Sapore w Opolu, przy ul. Marii Konopnickiej 2. Na zlot przybyłyśmy z dworca, robiąc sobie tym samym krótki spacer przez opolski rynek. Na miejscu czekały już na nas organizatorki. Z dziewczynami znamy się już od kilku lat i takie spotkania są dla nas świetną okazją do wymiany bieżących doświadczeń, czy po prostu porozmawiania o wszelkich tematach bliskich kobietom.

Cały skład :) (foto Daria Giżycka)

Bardzo lubię kameralne spotkania, ponieważ dają one możliwość swobodnej rozmowy między wszystkimi uczestniczkami. Jest również więcej czasu na indywidualne rozmowy.

Na spotkaniu towarzyszyły nam przede wszystkim zimne napoje, ponieważ dzień był upalny, a w lokalu nie była uruchomiona klimatyzacja, chłodziłyśmy się lemoniadą w różnych smakach. Później zdecydowałam się również na frappe, chłodne i niezbyt słodkie, takie jak lubię.

Moje napoje i obiad na spotkaniu :)

Pod koniec spotkania dziewczyny rozdały nam upominki od firm, które stopniowo będę starała się wprowadzać do swojej rutyny.

Upominki (foto Daria Giżycka)

Jako że dzień, w którym odbyło się spotkanie, był jednym z tych upalnych, po wizycie w pizzerii wstąpiłyśmy jeszcze na lody do Gustoria, gdzie skusiłam się na dwa sorbety – truskawkę z ananasem oraz jabłko ze szpianakiem :) Z lodami udałyśmy się na spacer po Opolu. Magda oprowadziła nas po okolicach, po czym odprowadziła nas na dworzec.

Takie plansze były wystawione w wielu miejscach w Opolu :)
Pyszne lody Gustoria :)

Bielenda

Krem miód manuka mleczko pszczele Bielenda
Odżywczo-nawilżający krem do twarzy od Bielendy.

Delia Cosmetics

Delia pomada do brwi i serum naprawcze do włosów
Pomada do stylizacji brwi oraz serum naprawcze z olejem Marula od Delia Cosmetics

EOS

Balsamy do ust EOS
Balsamy do ust: zmieniający kolor oraz wersja Wildberry od EOS

Kosmetyki AA

Baza pod makijaż bez silikonów oraz fixer do makijażu od AA
Nawilżający żel do mycia twarzy i esencja aloesowa z serii Hydro Sorbet od AA
Kremy prebiotyczne: nawilżający krem do twarzy oraz nawilżająco-wygładzający krem pod oczy od AA

Mixa

Krem do rąk Intensywne Odżywienie od Mixa

Rossmann

Perfumy Cherry Blossom
Perfumy Cherry Blossom od Rossmann-a
Koncentrat nawilżający oraz żelowa maska hydrożelowa Isana (Rossmann)
Isana kula do kąpieli i żel pod prysznic
Kula do kąpieli Paradise i żel pod prysznic Coconut Water (Isana, Rossmann)

Sephora

Kosmetyki kolorowe Sephora
Płatki przeciw niedoskonałościom Sephora

Dziękuję bardzo Magdzie i Darii za zaproszenie, Anicie, Agnieszce i Ewelinie za towarzystwo w podróży i na spotkaniu, Magdzie za pokazanie nam kawałka Opola, a firmom za upominki :)

Blogi i kanały dziewczyn:

„Karminowe usta” blog Magdy

„Beauty by Daria Giżycka” blog Darii

„Make up Beauty” blog Anity

„Evelyn’s Shades of Red” blog Eweliny

„Agnieszka Szwarc (Agusiak747)” kanał Agnieszki

Wspólne zdjęcie w lustrze na suficie (foto Agnieszka Szwarc)

Jeśli coś Cię zaintrygowało i chcesz przeczytać o tym w pierwszej kolejności – napisz o tym w komentarzu, będę starała brać się to pod uwagę przy testach. Jedynie kosmetyki do twarzy będą musiały nieco poczekać, ponieważ rozpoczynam właśnie kurację dermatologiczną, i chcę się trzymać zaleceń lekarza ;)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 1025