CosmoSPA: Czarne mydło

Witam!

Dzisiaj mam dla Was recenzję kosmetyku: CosmoSPA, Savon Noir, czarne mydło ;)

CosmoSPA: Czarne mydło

Czarne mydło na bazie czarnych oliwek i oleju oliwnego.

Działanie jakie posiada to:

Świetnie oczyszcza, peelinguje, odżywka, a także wygładza.

Zastosowanie:

Do peelingu enzymatycznego twarzy i ciała.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Działanie :

Czarne mydło jest kosmetykiem naturalnym. Produkt jest sporządzany poprzez tradycyjną recepturę, która składa się w dużej mierze z czarnych oliwek oraz oleju oliwkowego. Mydło jest bardzo łagodne, nie uczula. Naturalne składniki umieszone w kosmetyku „trawią” martwy naskórek, oczyszczają skórę z toksyn i zanieczyszczeń. Dzięki temu skóra zostaje wygładzone, wolna od toksyn, wszelkich zanieczyszczeń oraz martwych komórek. Ponadto duża zawartość witaminy E w oliwkach intensywnie odżywia skórę i działa przeciwzmarszczkowo. Nie podrażnia wrażliwej, naczynkowej i alergicznej skóry.

Jak używać?

Ten kosmetyk nie pieni się jak inne mydła. Na rozgrzane wilgotne ciało należy nałożyć mydło, odczekać 6 minut by zaczęło działać. Następnie kulistymi ruchami masujemy ciało rękawicą Kessa. po kilku minutach należy spłukać. Później możemy nałożyć olej arganowy. Przy aplikacji na twarz należy omijać oczy oraz dziurki nosowe.

Gdzie kupić?

Sklepy Internetowe, nasz dostałyśmy w ramach współpracy z COSMOSPA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Opakowania:

Poręczny słoiczek, kosmetyk wydobywany bez problemu.

Skład:

Olea Europea, Aqua, Potassium Hydroxide, Olive Oil.

Plusy:

-skład,
-działanie,
-cena,
-wydajność,
-opakowanie
-dostępność,

Minusy:

-jedynym minusem jest zapach, ale w zamian za działanie kosmetyku można go znieść.

Moja opinia:

Uwielbiam kosmetyki naturalne, ze względu na ich skuteczne działanie, mimo prostego składu. Przy dłuższym stosowaniu efekty są niesamowite. Skóra jest świetnie oczyszczona, wręcz „tępa” w dotyku oraz „skrzypi”. Zapach jest dość nieprzyjemny, ale w zamian za efekt nie mam nic przeciwko. Bardzo dobrze usuwa martwy naskórek. Cena tego kosmetyku jest niska. Kosmetyk nie posiada konserwantów ani innych sztucznych barwników za to ogromny plus. Po przetestowaniu z całą odpowiedzialnością mogę polecić go każdemu.

Miałyście czarne mydło? Jak się u Was sprawdziło? ;)

Kosmetyk miałam okazję przetestować dzięki uprzejmości firmy:

CosmoSpa