Accelerate: content-single.php

Farmona, Tutti Frutti, Masło do ciała „Karmel i cynamon”

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Sugerowane działanie: Aksamitne masło do ciała o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych i przytulnym zapachu rozgrzanego karmelu i świeżo zmielonego cynamonu. Dzięki zawartości afrykańskiego masła Karite przywraca skórze aksamitną gładkość i miękkość, pozostawia uczucie relaksu i odprężenia.

Cena: 13zł / 300ml

GŁÓWNYMI SKŁADNIKAMI TEGO MASŁA DO CIAŁA SĄ:

+Woda-nawilża i chroni skórę przed wysuszeniem.
+Masło shea (masło karite)-tworzy na powierzchni warstwę, która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni skóry, dzięki czemu skóra jest zmiękczona i wygładzona. Wykazuje również działanie regenerujące.
+Stearynian etyloheksylu- podobnie jak masło shea dba , aby skóra nie traciła swojej naturalnej wilgoci. Natłuszcza skórę zapobiegając parowaniu wody z jej powierzchni. Wykorzystuje się go również w leczeniu alergii u dzieci.
+Gliceryna-jest to hydrofilowa substancja nawilżająca. Przenika przez warstwę rogową naskórka dostarczając w ten sposób substancji w dalsze warstwy skóry. Posiada również działanie konserwujące, obniża aktywność wody w kosmetyku, która może być pożywką dla drobnoustrojów.
+Mieszanina alkoholu cetylowego i stearylowego- jest używana do nadania odpowiedniej konsystencji kosmetyku. Poprawia aplikację.

Podsumowanie: Jeśli chodzi o zapach jest intensywny i długo utrzymuje się na skórze, dla niektórych może być za mocny. Masło idealnie nawilża i natłuszcza skórę. Opakowanie jest wygodne, solidne, szata graficzna miła dla oka. Kształt pojemnika umożliwia wykorzystanie produktu do samego końca.

Czy kupiłabym ten produkt ponownie? Tak. Jest to jedno z moich ulubionych kosmetyków szczególnie w sezonie jesienno-zimowym

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962