Accelerate: content-single.php

Le Petit Marseillais, czyli #AmbasadorkaLPM

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Witajcie :)

Jakiś czas temu zgłosiłam się jako kandydatka do zostania ambasadorką Le Petit Marseillais, całkiem niedawno ku mojemu zdziwieniu załapałam się do grona szczęśliwców, którzy są częścią kampanii z czego bardzo się cieszę. Z ogromną chęcią prezentuje Wam przesyłkę, która czekała na mnie w domu od środy.

Pragnę Wam również odrobinę przybliżyć magiczną krainę Prowansji, dlatego zachęcam Was do poruszenia wyobraźni i włączenie poniższego filmiku:

[Link zewnętrzny do filmiku]

Udało Wam się na chwilę przenieść na południe Francji i wyobrazić sobie te  piękne zapachy?

Ja dzięki kampanii będę miała okazję testować Delikatny żel 2 w 1: pod prysznic i do kąpieli o zapachu pomarańczy i grejpfruta oraz Delikatny żel pod prysznic o zapachu Werbeny i Cytryny, które wkrótce trafią na rynek. Jeśli chodzi o samą kampanię to jestem pełna podziwu dla organizatorów – przesyłki są wspaniałe, to taki duży ShinyBox, tylko jeszcze ładniejszy, zadbali o każdy szczegół. W przesyłce znalazła się również opaska na oczy, w liście dla Ambasadorek, były wskazówki, aby zakryć oczy i spróbować odgadnąć zapachy, niestety przesyłkę otworzyłam trochę później, a ciekawość nie pozwoliła mi doczekać do jej otwarcia, więc wiedziałam wcześniej czego się spodziewać. Moja mama i siostra jednak tego nie wiedziały, dlatego zrobiłam im test – odgadły połowę z zapachów:)

 

Po lewej: Delikatny żel pod prysznic o zapachu werbeny i cytryny Po prawej: Delikatny żel 2 w 1 o zapachu pomarańczy i grejpfruta
Po lewej: Delikatny żel pod prysznic o zapachu werbeny i cytryny
Po prawej: Delikatny żel 2 w 1 o zapachu pomarańczy i grejpfruta

Chciałybyście w przyszłości brać udział w tego typu kapaniach organizowanych przez Le Petit Marseillais? Możecie się zarejestrować tutaj. Jeśli dostaniecie się do jakiejś kampanii będziecie mogły jako pierwsze przetestować wprowadzane na rynek produkty :)

Opaska na oczy:)
Opaska na oczy:)

decorative_line 1

Zestaw próbek do rozdania
Zestaw próbek do rozdania

Jeśli nie udało Wam się wyobrazić tych pięknych soczystych zapachów jeszcze nic straconego. Mam dla Was skromną niespodziankę, pierwsza osoba, która odpowie na poniższe pytania oraz jedna losowa osoba, otrzymają ode mnie zestaw próbek: 2 x Mleczko nawilżające do bardzo suchej skory (8 ml) oraz 2 x Kremowy żel pod prysznic Kwiat Pomarańczy (10 ml)

1. Czy słyszałaś wcześniej o marce Le Petit Marseillais?

2. Jeśli tak, to czy używałaś wcześniej produktów tej marki?

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924