Accelerate: content-single.php

Krem Nivea

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Dziś mam dla was analizę składu Nivea Creme

Opis producenta: Najbardziej uniwersalny krem świata. Doskonale pielęgnuje każdy rodzaj skóry o każdej porze roku. Zawiera łatwo przyswajalnie dla skóry Eucerit, który czyni ją świeżą gładką i zadbaną. Nie zawiera konserwantów.


Cena: ok. 5zł / 75ml

SKŁAD:

+Woda- nawilża i chroni skórę przed wysuszeniem
+Parafina ciekła/Olej mineralny- Stosowany w kosmetykach do pielęgnacji skóry tworzy na powierzchni warstwę, która zapobiega odparowywaniu zbyt dużej ilości wody z powierzchni. Dzięki temu zmiękcza i wygładza skórę. Pełni również rolę rozpuszczalnika dla substancji hydrofobowych zawartych w kosmetyku.
+Krystaliczny mineralny wosk- Pełni rolę stabilizatora emulsji , zapobiega rozwarstwieniu się kosmetyku i przedłuża jego trwałość. Wpływa na konsystencje kosmetyków.
+Gliceryna- Wspomaga działanie konserwujące
+Mieszanina alkoholi lanolinowych- Jest to składnik umożliwiający powstanie emulsji. Emulsja powstaje przez wymieszanie fazy wodnej z fazą olejową.

PODSUMOWANIE:

Krem Nivea to krem, którego zapach zawsze kojarzy mi się z dzieciństwem. W domu od lat stoi na półce. Możemy dostać go wszędzie za niską cenę. Dla mnie jest niezastąpiony, wspaniale nawilża i wygładza skórę. Krem jest gęsty, wydajny, nie podrażnia skóry. Jedno opakowanie starcza na kilka miesięcy. Kształt opakowania ułatwia korzystanie z kosmetyku.

Dla mnie to numer 1. wśród kremów o uniwersalnym zastosowaniu odpowiednim dla każdego i w każdym wieku.

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924