Accelerate: content-single.php

Serum do rzęs i brwi Regital Lash

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Z natury jestem posiadaczką dość gęstych, ale cienkich rzęs. Lubię testować produkty, których zadaniem jest ich wydłużenie, wzmocnienie i pogrubienie. Niestety niektóre sera i odżywki do rzęs mają w sobie bimaoprost, który pomoże nam uzyskać doskonałe efekty w krótkim czasie lub wywoła u nas nieprzyjemne skutki uboczne. Dziś jednak zaprezentuję Wam serum, które stosuję od ponad 6 tygodni. Ma ono krótki skład, nie zawiera w sobie bimaprostu. Podzielę się z Wami moimi odczuciami na temat kuracji, a efekty ocenicie sami :).

Od producenta

Korzyści: 

  • Dłuższe, gęstsze, mocniejsze rzęsy w ciągu 6 tygodni
  • Testowane dermatologicznie
  • Nie zawiera substancji zapachowych
  • Nie rozpuszcza kleju do rzęs

Korzyści: 

  • Regital Lash aplikujemy jednym po­ciągnięciem wzdłuż linii rzęs górnej powieki, u nasady rzęs (tak jak eye­liner).
  • Stosujemy raz dziennie – wieczorem.
  • Oczy powinny być czyste, bez maki­ja­żu, soczewki kontaktowe wyjęte.
  • Regital Lash można stosować rów­nież do brwi.

Moja opinia

Serum stosowałam zarówno na rzęsy, jak i na końcówki brwi codziennie po wieczornym oczyszczeniu twarzy. Aplikacja jest prosta, nakładamy serum za pomocą cienkiego pędzelka i smarujemy rzęsy przy nasadzie. Szybko stało się to moją dzienną rutyną.

Serum otrzymujemy w kartonowym pudełku, na którym znajduje się skład oraz wszelkie informacje na temat kosmetyku. Samo serum znajduje się w plastikowym odkręcanym opakowaniu. Jest ono szczelne – nie ma konieczności dodatkowego zabezpieczenia serum w trakcie podróży. Niestety na skutek upadku z pralki nakrętka się rozdwoiła i musiałam ją podkręcić. W dalszym ciągu mogę jednak używać produktu.

Jeśli chodzi o działanie, to jest ono dla mnie subtelne, ale zauważalne (być może jest to złudzenie). Nie ma co prawda efektu wow, ale zdecydowanie wolę subtelniejsze efekty niż ryzyko podrażnienia oka. Mam wrażenie, że rzęsy są grubsze i mocniejsze. Nie zauważyłam natomiast różnicy w długości.

Kosmetyk stosowałam także na końcówki brwi, gdzie włosków prawie nie było i wciąż nie ma, nie umniejsza to jednak produktowi. Warto było spróbować.

Serum do rzęs i brwi Regital Lash
Przed kuracją Serum do rzęs i brwi Regital Lash
Serum do rzęs i brwi Regital Lash
Po kuracji Serum do rzęs i brwi Regital Lash

Znacie to serum? Używacie jakiś kosmetyków do pielęgnacji rzęs? A może jest coś co szczególnie polecacie?

Więcej informacji na temat serum i innych produktów marki Regital znajdziecie na stronie Diagnosis 

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924