Relacja: Otwarcie Ekopasażu Helfy we Wrocławiu (ul. Żmigrodzka 13c)

Wczoraj miałam przyjemność uczestniczyć w otwarciu już czwartej drogerii Helfy we Wrocławiu. Na otwarcie Ekopasażu Helfy zaprosiła mnie Pani Małgorzata, której serdecznie dziękuję. :)

Ekopasaże Helfy to sklepy, które obfitują w rozmaite naturalne produkty – znajdziemy tam zarówno kosmetyki, środki czystości, jak i zdrową żywność. Byłam niezwykle zdumiona, jak bardzo, i jak szybko rozrasta się asortyment kosmetyków w Helfy – znajdziecie tam marki z różnych zakątków świata, czyste oleje do pielęgnacji (wkrótce asortyment ma się poszerzyć o 18 innych olejów). Prawdopodobnie niebawem znajdziecie tam również kosmetyki koreańskie – co pewnie będzie sporą zachętą dla Was do odwiedzenia sklepu :)

Otwarcie Ekopoasażu Helfy

Na wydarzenie wybrałam się w godzinach popołudniowych razem z Martyną, której bardzo dziękuję za towarzystwo i zgodę na wrzucenie zdjęć :).

Badanie skóry Helfy
Ja podczas badania skóry

Badanie skóry Helfy

Z jakich atrakcji można było skorzystać wczoraj? Przede wszystkim z badania poziomu nawilżenia i natłuszczenia skóry. Badanie wykazało, że mam cerę mieszaną, co nie było dla mnie dużym zaskoczeniem. Moja cera jest niestety bardzo kapryśna ;) Dodam, że na badanie najlepiej jest przyjść bez makijażu. Warto też odczekać trochę czasu od nałożenia kremu, gdyż może on zniekształcić wyniki.

Masaż twarzy olejkami Helfy

Masaż Helfy
Martyna podczas masażu olejkiem

Na miejscu można było skorzystać także z masażu twarzy przy pomocy olejku, który wykonywała Agnieszka (agusiak747 na YouTube). Agnieszka na oczyszczoną skórę twarzy rozprowadziła mi olejek Khadi z różowym lotosem. Nie jestem fankom zapachów kwiatowych, jednak pachniał on bardzo przyjemnie. Olejek przeznaczony jest do pielęgnacji cery mieszanej. Sam zabieg był bardzo przyjemny, relaksujący.

Tatuaż Helfy

Oprócz badania skóry i masażu olejkami można było pomalować skórę u Pani Marii Margas, która tworzyła ładne wzory za pomocą metody Mehendi. Z tej atrakcji skorzystała Martyna, a efekt możecie podziwiać na zdjęciu powyżej :).

Ekopasaż Helfy

Ekopasaż Helfy

Lokal jest klimatyzowany, co jest dużym plusem zwłaszcza przy takiej pogodzie, na miejscu można było skosztować wegetariańskich łakoci, a do zakupów dodawano próbki i gratisy.

Dziś w Ekopasażu można skorzystać z podobnych atrakcji, jednak zamiast masażu olejkami – wykonywany jest makijaż dobrany do typu urody.

Trwają też obecnie zapisy na warsztaty kulinarne i pielęgnacyjne. Szczegóły na zdjęciu poniżej :)

Warsztaty Helfy

Na koniec jeszcze pochwalę się tym, co dostałam i co zakupiłam wczoraj w Helfy :)

Upominki od Helfy

Upominki Helfy

Upominki od Helfy

Upominki od Helfy

Peeling do twarzy z pestek oliwek, lekki krem do skóry tłustej i mieszanej Make Me Bio oraz masę próbek otrzymałam od Pani Małgorzaty.

Zakupy Helfy

Oprócz tego zakupiłam dwa hity Helfy – sprawdzoną przeze mnie pastę do zębów z bazylią Dabur oraz z ciekawości płyn do mycia naczyń, owoców i warzyw. Chciałabym żeby wszystko doczekało się recenzji, ale wiele zależy od czasu jakim będę dysponować :)

Ceny w sklepach stacjonarnych nie różnią się od cen w sklepie internetowym. Dodatkowo do 30 czerwca br. w sklepie przy ul. Żmigrodzkiej 13c we Wrocławiu, są specjalne promocje na 7 bestsellerów (sama zakupiłam dwa z nich o czym przeczytacie pod koniec wpisu).

Znacie Ekopasaże Helfy? :)