Accelerate: content-single.php

Nivea Pielęgnujący płyn micelarny do cery normalnej i mieszanej

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Ponad miesiąc temu zapowiadałam Wam testy pielęgnującego płynu micelarnego do cery normalnej i mieszanej w ramach kampanii zBLOGowani. Kosmetyki Nivea bardzo lubię dlatego z radością zabrałam się do testowania.

Płyny micelarne to mój must-have w codziennej pielęgnacji. Jakie są moje wrażenia po zastosowaniu płynu micelarnego od Nivea? Zapraszam do lektury.

Nivea Pielęgnujący płyn micelarny do cery normalnej i mieszanej

Opis producenta

NIVEA® PIELĘGNUJĄCY PŁYN MICELARNY do cery normalnej i mieszanej. Formuła 3w1 do twarzy, oczu i ust z witaminą E:

  • usuwa makijaż i skutecznie oczyszcza skórę,
  • łagodnie usuwa makijaż oczu i pielęgnuje rzęsy,
  • nawilża i pozwala skórze oddychać.

Po użyciu skóra jest oczyszczona, odświeżona i wygląda pięknie. Zawarte w płynie micelarnym cząsteczki zwane micelami działają jak magnes, usuwając makijaż i zanieczyszczenia. Dzięki temu płyn skutecznie i łagodnie oczyszcza skórę bez konieczności pocierania.

Sposób użycia: Nałóż na wacik i delikatnie oczyść skórę. Zmywając okolice oczu, zamknij powieki. Nie spłukuj.

Nivea Pielęgnujący płyn micelarny do cery normalnej i mieszanej

Moja opinia

Płyn znajduje się w 200-mililitrowej przezroczystej buteleczce. Szata graficzna jest charakterystyczna dla produktów Nivea – prosta i estetyczna. Otwór jest optymalnej wielkości i pozwala na wydobycie odpowiedniej porcji płynu na wacik. Butelka jest zamykana na „zatrzask”, płyn po przewróceniu zamkniętej butelki nie wylewa się z niej, choć nie sprawdzałam go w podróży.

Pielęgnujący płyn micelarny dobrze radzi sobie z makijażem niewodoodpornym nawet bez pocierania, jednak u mnie wymagało to zużycia kilku „porcji” płynu na wacikach. Płyn nie podrażnia moich oczu, nie wysusza mojej skóry. Silnego działania nawilżającego nie zauważyłam, jednak nie powiem by cery nie pielęgnował – po prostu od nawilżania mam inne kosmetyki :)

Płyn bardzo dobrze spisywał się również do odświeżania twarzy. Czasem robię sobie dni całkowicie wolne od podkładu i wszelkich elementów makijażu, wtedy lubię dla odświeżenia przemyć twarz wacikiem z jego pomocą.

Podsumowując, jest to dobry kosmetyk, który sprawdza się w codziennej pielęgnacji.

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924