Accelerate: content-single.php

Vipera Lakier do Paznokci TuTu

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602
Witam ;)

Dzisiaj zdecydowałam się przetestować lakier do paznokci dla dzieci od Vipera. Muszę przyznać, że malowanie paznokci tym lakierem sprawiło mi dużo frajdy ;) Pamiętam swoje pierwsze „wybryki” w drodze dorastania, podkradanie szminki mamie, zakładanie butów na obcasie były to momenty, które pamiętam do dziś i zawsze będą dla mnie miłym wspomnieniem. Dlatego ten post traktuje jako powrót do dzieciństwa ;)

 

OD PRODUCENTA:

Lakiery do Paznokci – oparte na bezpiecznych formułach na bazie wody. Neutralne dla delikatnej płytki paznokcia dziecka. Usuwane bez użycia rozpuszczalników, metodą peel-off (zdejmowane z paznokcia jak naklejka). Wabiące, intensywnie kolorowe, błyszczące odcienie w 5 odsłonach czynią z tancereczki cichą piękność

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

CENA:

10,49zł

OPAKOWANIE:

Urocze, bardzo ładnie się prezentuje, dostajemy dodatkowo gumkę dla dziecka pasującą do koloru lakieru ;)

TERMIN WAŻNOŚCI:

6 miesięcy po otwarciu opakowania

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

KOLOR:

Niebieski lekko wpadający w srebro z błyszczącymi drobinkami. Bardzo ładnie prezentuje się na paznokciach ;) W całej edycji mamy do wyboru 5 odcieni ;)

ZAPACH:

Nie wyczułam

GDZIE KUPIĆ:

http://www.viperasklep.pl/141-lakiery-tutu

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

KONSYSTENCJA:

Lakier bardzo dobrze rozprowadza się na paznokciu, nie zostawia smug, Szybko wysycha, nie musimy martwić się, że nasza pociecha zahaczy paznokciem o cos i będziemy musieli powtarzać malowanie.

PODSUMOWANIE:

Gdy dowiedziałam się, że do przetestowania dostaniemy lakier dla dzieci byłam bardzo zaciekawiona jak sprawdzą się na paznokciach czy, aby na pewno nadają się dla dzieci?
Lakier ma bardzo dobrą konsystencję, która umożliwia łatwą aplikacje. Pędzelek – świetnie przycięty. Nie posiada zapachu, a co za tym idzie nie podrażni nosa naszej pociechy, to dla mnie ogromny plus ;) Żeby zdjąć lakier z paznokci nie potrzebujemy zmywacza, zdejmujemy metodą peel-off po prostu ściągamy lakier, dzięki temu nie uszkodzimy dodatkowo delikatnej płytki u dziecka. Edycja dla dzieci posiada 5 ładnych odcieni, które z powodzeniem możemy dobrać do dziecka ;) Uważam, że taki lakier idealnie sprawdziłby się na prezent świąteczny lub na jakąś okazje, sama pamiętam swoje pierwsze kosmetyki , które sprawiły mi ogromną radość ;)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962