Accelerate: content-single.php

Olejek do paznokci Kosmed

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Niespełna miesiąc temu uczestniczyłam w spotkaniu blogerek w Katowicach, skąd przywiozłam wiele ciekawych kosmetyków do testów. Jednym z nich był olejek do paznokci Kosmed. Mi przypadła do testów wersja z wapniem, witaminą E i olejem z drzewa herbacianego.

Olejek do paznokci Kosmed

Od producenta

Olejek z wapniem, witaminą E i olejem z drzewa herbacianego, do pięlęgnacji skórek i paznokci – nawilża, zmiękcza i odżywia skórki wokół paznokci, dlatego też wyglądają zdrowo i estetycznie, dzięki zawartości olejku z drzewa herbacianego i aloesu chroni przed grzybicą.

     Dzięki naszym odżywkom i olejkom twoje paznokcie staną się mocniejsze i odpowiednio odżywione. Płytka paznokcia pokryta warstwą odżywczego preparatu ochroni paznokcie i sprawi, że przestaną się łamać i będą odporne na bodźce mechaniczne. Olejki rewelacyjnie nadają się do pielęgnacji osłabionych i wymagających regeneracji paznokci i skórek, fantastycznie nawilżają i natłuszczają przesuszone skórki. Nadają się również do masażu skórek i paznokci. Dzięki zastosowaniu naszych preparatów twoje paznokcie i skórki zawsze będą wyglądały pięknie i zdrowo.

Olejek do paznokci Kosmed

Moja opinia

Olejek znajduje się w 9-mililitrowym szklanym słoiczku z pędzelkiem do aplikacji. Ani na stronie producenta, ani na opakowaniu nie ma informacji na temat tego, jak często należy go aplikować dlatego stosowałam go codziennie kilka razy dziennie przez około 3 tygodnie – w tym czasie ubyło mi około 1/4 opakowania.

Odżywka jest gęsta, łatwo się ją aplikuje i nie spływa z paznokcia/palca. Pachnie bardzo delikatnie i przyjemnie.

Nie mam dużych problemów ze skórkami, pojawiają się u mnie raz na jakiś czas, a potem długo nic. Tak się złożyło, że odżywkę zaczęłam stosować kiedy akurat problem się pojawił. Już po kilku dniach skórki wróciły do dobrego stanu.

Moje paznokcie od ponad roku są bardzo łamliwe, nie potrafię odnaleźć przyczyny dlatego staram się je odżywiać i wzmacniać. Tutaj olejek spisuje się świetne, dopóki jest regularnie stosowany. W przeciwnym razie paznokcie wracają do pierwotnego stanu.

Warto go stosować regularnie na płytkę paznokcia, gdy chcemy zapuścić paznokcie – u mnie to naprawdę dużo pomogło :)

Olejek do paznokci Kosmed

Podsumowując, olejek do paznokci Kosmed jest kosmetykiem, który u mnie sprawdził się głównie doraźnie, jednak cena nie jest wysoka więc myślę, że warto wypróbować go jako alternatywę dla drogeryjnych odżywek.

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924