Nowości z Dresslink

Dzisiaj najnowsze zamówienie ze sklepu Dresslink. Ostatnio zamówiłam projektor gwiazd, dwie torebki, kolczyki oraz naszyjnik.

Biżuteria i dodatki z Dresslink

Najpierw przedstawię Wam torebki, które bardzo przypadły mi do gustu. Pierwsza torebka jest dobrze uszyta, zamek chodzi jak marzenie ;) Jest dosyć mała, ale zmieścimy w niej najpotrzebniejsze rzeczy takie jak telefon, klucze czy portfel. Trochę boję się o łańcuch, na którym wisi torebka, wydaje się delikatny i nie wiem czy będzie na tyle wytrzymały, aby pozostał w jednym kawałku.  Jedynie co mi się w niej nie podoba to ten frędzel ;)

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Druga torebka jest już większa i zmieścimy w niej zdecydowanie więcej rzeczy. Zamek jest wygodny i łatwo się otwiera. Szycie również jest bardzo dobre. Tym razem pasek, na którym wisi torebka jest już solidniejszy, dlatego wydaje mi się, że zostanie ze mną za dłużej ;)

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Kolczyki – prezentują się bardzo ładnie. Odwzorowują zdjęcia na stronie producenta. Musiałam jednak wymienić zapięcia, bo nie chciały wejść. Trzymają się bardzo dobrze ;)

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Naszyjnik również bardzo przypadł mi do gustu. Nawet nie myślałam, że będzie wyglądał tak dobrze ;)

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Na koniec moje małe rozczarowanie, którym jest projektor gwiazd. Na stronie uzyskany, dzięki niemu efekt wyglądał znacznie ładniej. Na początku musiałam zmierzyć się z instrukcją, która była tylko w języku chińskim. Ponadto kilka części nie pasowało do siebie i musieliśmy dopasowywać elementy na siłę. Efekt widoczny na zdjęciu został uzyskany tylko, dzięki dłuższemu naświetlaniu przez aparat, w rzeczywistości wygląda to o wiele słabiej.

Ps. Do końca nie jestem pewna czy dobrze złożyliśmy ten projektor, ale tak właśnie wyglądał na zdjęciu. Początkowo paski, które wystają chciałam umieścić wewnątrz.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Prawie wszystko okazało się bardzo dobrym zakupem. Jedynie do czego mogę się przyczepić, to projektor gwiazd, który wypadł przeciętnie na tle innych rzeczy. Może, gdyby wstawić mocniejszą żarówkę efekt byłby lepszy? Nie wiem, ale nie będę już przy nim kombinować :)

Przypadło Wam coś do gustu? ;)