Accelerate: content-single.php

Akcesoria, gadżety i torebka z Dresslink

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

W piątek doszła do mnie przesyłka od Dresslink. Paczka doszła do mnie stosunkowo szybko, bo czekałam na nią 2,5 tygodnia. Zdecydowałam się na torebkę, cyrkonie, organizer, frezarkę do paznokci oraz gąbki do makijażu.

Gąbki do makijażu – jeszcze ich nie używałam, ale są miłe w dotyku. Jestem ciekawa czy sprawdzą się przy nakładaniu makijażu ;)

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Cyrkonie – są mniejsze niż oczekiwałam, ale uważam to za zaletę, bo można więcej rzeczy wyczarować ;) Pudełko jest całe, a cyrkonie na swoich miejscach.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Torebka – jestem z niej bardzo zadowolona. Nie spodziewałam się tak dobrej jakościowo torebki :) Jest bardzo dobrze uszyta, posiada pasek na ramię. W środku zmieścimy spokojnie najpotrzebniejsze rzeczy. Będzie też idealna na imprezę.

>SAMSUNG DIGITAL CAMERA

>SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Organizer– kupiłam z myślą o mojej mamie. Ma trochę kosmetyków, które spadają z półek :) Organizer pomieści sporo rzeczy.

>SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Frezarka do paznokci – dzisiaj testowałam i jestem miło zaskoczona.  Nawet taki nowicjusz jak ja nie zrobił sobie krzywdy, a to dobry znak ;) Moc maszynki możemy ustawić, posiadamy kilka końcówek wymiennych – czego chcieć więcej? ;)

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Jestem miło zaskoczona tym zamówieniem, nie spodziewałam się tak dobrych rzeczy ;) Torebka najbardziej mnie urzekła i na pewno będzie często używana.

Spodowało się Wam coś z tego zamówienia? Jakie jest Wasze doświadczenie z Dresslink? ;)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924