Portfel, szlafrok i akcesoria z Dresslink

Dzisiaj o naszym ostatnim zamówieniu z Dresslink. Postanowiłyśmy z Agnieszką, że będziemy zamawiać rzeczy na zmianę, dlatego całe zamówienie jest dla niej ;) Agnieszka zdecydowała się na: kosmetyczkę, portfel, kapelusz, szlafrok oraz roller.

Gadżety Dresslink

Kosmetyczkę zawsze warto mieć w zanadrzu :)  Jest pojemna, zamek dobrze chodzi.  Nie zauważyłam żadnych wiszących nitek.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Następny jest roller. Wygląda solidnie. Mam nadzieję, że dobrze się sprawdzi i będzie delikatniejszy w stosunku do innych.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Portfel na żywo prezentuje się jeszcze lepiej. Pokryty jest materiałem, który bardzo ładnie mieni się w słońcu. Posiada dużo przegród na dokumenty i pieniądze. Sama skuszę się na podobny :)

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Kapelusz bardzo spodobał się Agnieszce :) Paczka nie była dostosowana do wielkości kapelusza, dlatego materiał został powyginany. Kapelusz przyciąga wszelkiego rodzaju włoski, co widać na zdjęciu :)

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Szlafrok jest dla mnie małym rozczarowaniem, materiał nie wygląda za dobrze. Trochę prześwituje. Nie jest, aż tak dobry gatunkowo.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Co Wam się najbardziej spodobało? :)

Portfel –  <<KLIK>>

Kosmetyczka – <<KLIK>>

Kapelusz – <<KLIK>>

Roller – <<KLIK>>

Szlafrok – <<KLIK>>