Accelerate: content-single.php

Niech żyje bal! Czyli maxi sukienki z SheIn

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Przeszło miesiąc temu dowiedziałam się, że w grudniu, razem z moim chłopakiem wybierzemy się na imprezę w stylu wieczorowym. Długie suknie zawsze piękne, niezwykle uroczyste. Wielokrotnie szukając czegoś nowego w ramach współpracy z chińskim sklepem SheIn przewijały mi się maxi sukienki. Tym razem postanowiłam, że się na nie skuszę. W związku z tym, że zamawiając ubrania w sieci nie zawsze uda mi się trafić z rozmiarem, postanowiłam zamówić dwie długie suknie, z których później wybrałam jedną w której wybrałam się na imprezę.

Na początek pokaże Wam niebieską, mocno wyciętą sukienkę, która została w domu. Dlaczego? Podkreślała wszelkie moje niedoskonałości na bokach. Nie była również dobrze dopasowana z biuście. Sam materiał, wykonanie oraz kolor bardzo mi się podobały. Niestety jednak to nie było TO.

Niebieska sukienka SheIn

Niebieska maxi sukienka SheIn

W drugiej sukience się zauroczyłam. Ma bardzo ładny czerwony kolor, idealną długość (przy moim 1,75 m) oraz pięknie podkreśla biust. Sukienka, podobnie jak poprzednia wykonana jest z szyfonu. Halka jest dość krótka, jednak zasłania co potrzeba, a sama sukienka nie prześwituje zbyt mocno. To w niej wybrałam się na imprezę.

Czerwona maxi sukienka SheIn

Czerwona maxi sukienka SheIn

Czerwona maxi sukienka SheIn

Ostatnią, trzecią rzeczą jaką wybrałam była również sukienka, jednak już nie wieczorowa. Niestety nie jestem z niej do końca zadowolona. Jest krótsza i szersza niż przypuszczałam.

Codzienna sukienka

Wpadło Ci coś w oko? :)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924