Masło do ciała CosmoSPA

Dziś o maśle waniliowym do ciała, który pomoże w walce z suchą i podrażnioną skórą ;)

Opis:

Masło waniliowe wytwarzane na bazie oleju słonecznikowego, masła shea i oleju uzyskanego z tłoczenia owoców wanilii.
Charakteryzuje się głębokim słodkim aromatem i bogatym składem substancji czynnych. Składniki masła intensywnie pielęgnują przesuszoną skórę.
Działają łagodząco i zmiękczająco na jej szorstkie partie. Odżywiają, wygładzają, regenerują i natłuszczają. Pomagają w walce
z rozstępami, przyśpieszają gojenie się ran. Masło pod wpływem ciepłoty ciała rozpuszcza się na skórze tworząc idealny poślizg w trakcie masażu.

Działanie masła:

Masło waniliowe wytwarzane na bazie oleju słonecznikowego, masła shea i oleju uzyskanego z tłoczenia owoców wanilii. Charakteryzuje się głębokim słodkim aromatem i bogatym składem substancji czynnych. Składniki masła intensywnie pielęgnują przesuszoną skórę. Działają łagodząco i zmiękczająco na jej szorstkie partie. Odżywiają, wygładzają, regenerują i natłuszczają. Pomagają w walce z rozstępami, przyśpieszają gojenie się ran. Masło pod wpływem ciepłoty ciała rozpuszcza się na skórze tworząc idealny poślizg w trakcie masażu.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Sposób użycia:

Odpowiednią ilość masła nanieść na ciało i wykonać masaż masło idealne do masażu klasycznego, relaksacyjnego, aromaterapeutycznego, kosmetycznego. Najlepsze efekty przy stosowaniu codziennie po kąpieli przez 2 tygodnie, później 2-3 razy w tygodniu.

Waga:

100 ml

Cena:

17,99 zł

Skład:

Helianthus Annuus Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Vanilla Planifolia Oil
NIE POSIADA KONSERWANTÓW ANI INNYCH SZTUCZNYCH DODATKÓW

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Gdzie kupić?

<KLIK>

Moja opinia:

Opakowanie to plastikowy słoik, który zawiera 100 g produktu. Jest wygodny i z łatwością możemy dostać się do kosmetyku. Konsystencja jest stała, gęsta, bez problemu rozpuszcza się pod wpływem ciepła. Zapach masła to prawdziwa wanilia – nie posiada wspomagaczy, długo utrzymuje się na skórze. Kosmetyk pozostawia po sobie delikatną tłustą warstwę, ale w zupełność mi to nie przeszkadza. Masło bardzo dobrze nawilża, odżywia i regeneruje. Ponadto przyspiesza gojenie się małych ran. Przynosi ulgę podrażnionej i przesuszonej skórze. Produkt nie powoduje reakcji alergicznych. Ogromnym plusem jest również skład tego kosmetyku, uwielbiam wszystko co nie zawiera zbędnych dodatków ;)
Jeśli poszukujecie kosmetyku, który dobrze nawilży i odżywi skórę to jest to kosmetyk dla Was :)

CosmoSpa