Accelerate: content-single.php

Konkurs – wygraj wybraną maskę Kallos

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Lubicie Kallosy? My też ;) W związku z tym postanowiłyśmy sprezentować jednej z Was wybraną maskę :)
Zasady rozdania są proste: polub post dotyczący rozdania na naszym fp (Kosmetyki, o których chciałabyś wiedzieć więcej), a następnie zamieść w komentarzu do tego wpisu nazwę maski, którą chciałabyś otrzymać (do wyboru: Keratin, Banana, Algae, Chocolate, Blueberry albo Omega)

decorative_line 1Kalkeratinlos Keratin – Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

bananaKallos Banana – Bananowa maska z zawartością aktywnych składników – A, B1, B2, B3, B5, B6, C, witamina E, olej z oliwek i ekstrakt banan – błyskawicznie nawilża, odmładza i pobudza włosy. Tworzy specjalną warstwę ochronną na włosach, dzięki czemu są bardziej odporne na szkodliwe działanie gorącego powietrza oraz inne czynniki atmosferyczne. Rozjaśnia, nadaje gładkość i miękkość suchym, słabym, matowym włosom.

algaeKallos Algae – Maska z aktywnym składnikiem – ekstrakt z alg, który przenika do włosa nawilżając, odżywiając i odbudowując zniszczone, martwe włosy. Zawartość oliwy nadaje włosom jedwabisty połysk. [nasza recenzja – klik]

chocolateKallos Chocolate – Intensywna, Regenerująca, Czekoladowa Maska Kallos do suchych, łamiących się włosów. Specjalna formuła zawierająca ekstrakt kakao, keratynę, proteinę mleczną i panthenol dogłębnie regeneruje włosy, pielęgnuje i chroni łamiące się włókna włosów. Dzięki zawartości aktywnych skłądników włosy stają się wspaniale lśniące i jedwabiste. [nasza recenzja – klik]

blueberryKallos BlueberryMaska Kallos nawilża, odżywia i odbudowuje zniszczone, matowe włosy. Specjalna formuła z ekstraktu z owoców czarnej jagody i z olejem awokado zapewnia natychmiastowe działanie wsparte dodatkowo składnikami mineralnymi i witaminami. Odżywienie włókna włosów wraz ze skórą to zasługa oleju z awokado.

omegaKallos Omega – Profesjonalna maska do włosów suchych i zniszczonych pozbawionych połysku. Zawiera kwasy omega-6, które pomagają wzmocnić ochronną barierę skórę głowy. Dodatkowo produkt został wzbogacony o olej Makadamia, który doskonale odbudowuje włókna włosów oraz końcówki. Nawilża, odżywia i nadaje wspaniały połysk.

decorative_line 1Regulamin konkursu

Wygrywa jedna osoba wylosowana przez organizatorów konkursu. Zwyciężczyni/zwycięzca otrzyma od nas wybraną przez siebie maskę.
Konkurs trwa od 8.02 do 17.02 br. do godziny 23:59.
Wysyłka wyłącznie na terenie Polski.
Na wiadomość z danymi adresowymi czekamy do 3 dni od momentu ogłoszenia wyników, w przeciwnym razie losujemy kolejną osobę.
Aby brać udział w losowaniu trzeba spełnić wszystkie trzy wyżej wymienione warunki.
Nagrody sponsorowane są przez nas, czyli autorki bloga.

decorative_line 1
PS Będzie nam bardzo miło jeśli udostępnicie ten post u siebie na blogu lub na facebookowej tablicy ;)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924