Accelerate: content-single.php

Kalendarze adwentowe z kosmetykami naturalnymi 2019

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Święta zbliżają się ogromnymi krokami. W natłoku zadań codzienności lubimy sobie umilać czas przygotowania. W związku z tym, że w tym roku pojawiło się na rynku kilka kalendarzy adwentowych z kosmetykami naturalnymi, postanowiłam zebrać informacje, które znalazłam w jednym wpisie. Propozycję uszeregowałam od najtańszych do najdroższych.

Kalendarz Adwentowy Sylveco 2019
Kalendarz Adwentowy Sylveco 2019 (źródło: fanpage Sylveco.pl)

Kalendarz adwentowy Sylveco 2019

Jest to kalendarz najtańszy w całym zestawieniu, jednak moim zdaniem godny uwagi. Zwłaszcza jeśli lubisz kosmetyki marek z rodziny Sylveco — Sylveco, Vianek, Aloesove, Rosadia, i Oleiq. Większość kosmetyków będzie w formie miniatur w szklanych buteleczkach lub słoiczkach, będzie też kilka próbek.

Kalendarz jest dostępny w sklepie Sylveco a jego cena wynosi 119 zł.

Kalendarz adwentowy krem de la krem - zapowiedź
Kalendarz adwentowy krem de la krem – zapowiedź (źródło Instagram marki krem de la krem)

Kalendarz adwentowy krem de la krem

Kalendarz pełen niespodzianek, ponieważ jego zawartość nie będzie ujawniona przy sprzedaży, jednak mimo to prawdopodobnie bardzo szybko zniknie ze sklepu. W przeciwieństwie do pozostałych kalendarzy, w kalendarzu od krem de la krem będzie 19 woreczków z kosmetykami pełnowymiarowymi, miniaturami oraz akcesoriami — z tym kalendarzem odliczanie do świąt będzie się rozpoczynać 6 grudnia.
Koszt kalendarza to będzie 219 zł, a wysyłka do paczkomatu będzie darmowa. Informacja o sprzedaży kalendarza będzie ujawniona na profilu sklepu krem de la krem na Instagramie.

Kalendarz adwentowy Ecco Verde z kosmetykami do ciała
Kalendarz adwentowy Ecco Verde z kosmetykami do ciała (źródło sklep Ecco Verde)

Kalendarz adwentowy Ecco Verde Body & Wellness

Kalendarz adwentowy Ecco Verde Body & Wellness. Dostępny w dwóch wersjach wegan oraz mieszany. W kalendarzu znajdują się 24 produkty do ciała i kąpieli, zarówno miniatury, jak i produkty pełnowymiarowe o łącznej wartości około 500 zł.

Kalendarz kosztuje 251 zł przy deklarowanej wartości produktów ok. 500 zł i jest dostępny w sklepie Ecco Verde.

Kalendarz adwentowy marki Weleda
Kalendarz adwentowy marki Weleda (źródło sklep Ecco Verde)

Kalendarz adwentowy Weleda

Kalendarz adwentowy marki Weleda, którego zawartość nie jest w pełni ujawniona. Wiadomo jednak, że w kalendarzu znajduje się 6 produktów do pielęgnacji twarzy, 10 produktów do pielęgnacji ciała, 7 produktów myjących oraz kosmetyczka Triangle.

Kalendarz kosztuje 274 zł i jest dostępny w sklepie Ecco Verde.

Kalendarz adwentowy Ecco Verde z kosmetykami do twarzy i włosów
Kalendarz adwentowy Ecco Verde z kosmetykami do twarzy i włosów (źródło sklep Ecco Verde)

Kalendarz adwentowy Ecco Verde Face & Hair Care

Kalendarz jest dostępny w dwóch wersjach — mieszamy i wegan, chociaż obecnie na stronie dostępna jest jedynie wersja wegan. W kalendarzu znajdują się 24 produkty do twarzy i do włosów, zarówno produkty w opakowaniach pełnowymiarowych, jak i miniatury.

Kalendarz kosztuje 320 zł, a deklarowana wartość produktów w środku to ok. 600 zł i jest dostępny w sklepie Ecco Verde.

Kalendarz adwentowy z kosmetykami naturalnymi od Nati Nati
Kalendarz adwentowy z kosmetykami naturalnymi od Nati Nati (źródło Nati Nati sklep)

Kalendarz Adwentowy z Kosmetykami Naturalnymi i Beauty Inside od Nati Nati

Kolejną propozycją kalendarza adwentowego na rok 2019 jest NATIBOX stworzony przez zespół ze sklepu Nati Nati. W pudełku znajdują się 24 produkty naturalne (głównie kosmetyki) dla całej rodziny. Zawartość jest jawna i możecie ją podejrzeć na stronie kalendarza. Wszystkie produkty są pełnowymiarowe.

Kalendarz jest dostępny na stronie sklepu Nati Nati, a jego cena wynosi 349 zł (przy deklarowanej wartości rynkowej produktów ok. 670 zł).

I to by było na tyle z propozycji, które znalazłam. Uważam, że w tym roku wybór kalendarzy z naturalnym składem jest spory. Sama planuję zakupić tylko jeden — będzie to kalendarz z Sylveco. Mam dość dużo kosmetyków w zapasie, a także nie lubię już robić zakupów w ciemno, dlatego decyduję się na marki, z których wiele produktów mi służy.

Jeśli znacie inne kalendarze adwentowe godne uwagi, napiszcie o tym w komentarzu.

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962