Accelerate: content-single.php

Dzień Otwarty w Salonie Urody Beaty Trawińskiej

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

W ubiegłą sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w Dniu Otwartym Salonu Urody Beaty Trawińskiej we Wrocławiu. Salon znajduje się w centrum, przy ul. Krawieckiej 6-8, nieopodal Galerii Dominikańskiej.

Do Salonu wybrałam się z koleżanką ze studiów, Martyną. Na miejscu spotkałam również dwie znane mi blogerki – Justynę z bloge Elfie’s planet oraz Dorotę z bloga Kolorowy świat marzeń. Podczas Dni Otwartych można było skorzystać z wybranych usług w cenie 1 zł. Ja podobnie jak Dorota zdecydowałam się na klasyczny manicure, Martyna wybrała masaż, zaś Justyna czesanie.

Manicure klasyczny na naturalnej płytce
Manicure klasyczny na naturalnej płytce , kolor na żywo był nieco bardziej wiśniowy :)
Justyna podczas czesania
Justyna podczas czesania
Fryzura jednej z Klientek
Fryzura jednej z Klientek

Oprócz tego na miejscu znajdowała się stylistka, Pani Barbara Romer, która dokonywała dla nas analizy kolorystycznej. Znalezienie mojego typu urody okazało się nie lada wyzwaniem, jednak skończyło się na zgodnym stwierdzeniu, że jestem panią Wiosną :).

Stylistka
Stylistka, Pani Barbara Romer

 Salon Urody Trawińska to jednak nie tylko klasyczne usługi kosmetyczne i fryzjerskie. To również nowatorskie metody medycyny estetycznej, które mają wspomóc wygląd, a co za tym idzie nasze samopoczucie.

Zaawansowana platforma zabiegowa ThermiRF® wykorzystuje fale radiowe jako nośnik energii i pozwala na wykonanie wielu różnych zabiegów takich jak spłycanie zmarszczek, modelowanie sylwetki, leczenie nadpotliwości, redukcji cellulitu i poprawy napięcia skóry.

Kosmetyki profesjonalne
Kosmetyki profesjonalne

Przykładowe zabiegi wykonywane przy pomocy ThermiRF®:

  • Thermismooth®  – jest nowatorskim zabiegiem odmładzającym przeznaczonym to każdego typu skóry,  ujędrnia skórę, poprawia jej napięcie oraz elastyczność, spłyca zmarszczki oraz zajmuje się odbudową kolagenu,
  • Thermiva® – bezbolesny zabieg ginekologiczny, polegający na poprawie defektów kobiecych narządów intymnych,
  • Thermilight® – iniekcyjny liftin bez skalpela, poprawia elastyczność i napięcie skóry, redukuje poziom tkanki tłuszczowej,
  • Thermirase® – niweluje uporczywe zmarszczki na czole oraz między brwiami,
  • Thermidry® – zabieg pomagający zwalczyć problem nadpotliwości,

 

Drugim ciekawym urządzeniem jest ThermiSmooth 250™, które pozwala na odmłodzenie skóry, wymodelowanie sylwetki, zmniejszenie widocznych zmarszczek wokół oczu i ust, poprawienie elastyczności skóry, redukacje tkanki tłuszczowej, czy też napięcie luźnej i zwiotczałej skóry.

Thermi Smooth
Ja w jednym z gabinetów :)

Dalej, system CynoSure Elite+™ oparty na połączeniu dwóch rodzajów lasera: aleksandrytowego oraz ND:YAG pozwala na trwałe usunięcie owłosienia na wszystkich rodzajach skóry (także na skórze opalonej), leczenie zmian pigmentacyjnych naskórka, fotoodmładzanie, a także usuwanie naczynek twarzy i nóg.

Ulthera™ jest pierwszym w historii aparatem do zabiegów z medycyny estetycznej, który łączy ultradźwiękowe obrazowanie ze skoncentrowaną energią ultradźwięków w celu nieinwazyjnego liftingu. Poprawia napięcie skóry, wygładza i ujędrnia skóre twarzy i szyi, znacząco liftinguje brwi.

ThermaVein® to nowoczesne urządzenie pozwalające na zamykanie naczynek krwionośnych. Zabieg ma zastosowanie w leczeniu zmian w obszarze twarzy (także na wrażliwych obszarach takich jak powieki), szyi i ramion.

Gabinet
Gabinet medycyny estetycznej

JETPeel™-3 Peeling System – jest systemem, który oferuje szeroki zakres estetycznych oraz medycznych zabiegów w obrębie skóry twarzy i ciała. Stosowany jest przede wszystkim do peelingu powierzchniowego i głębokiego, do korygowania blizn i zmniejszania zmarszczek, a także masażu w celu drenażu limfatycznego.

 

 

Gabinet medycyny estetycznej
Gabinet medycyny estetycznej
Gabinet medycyny estetycznej
Gabinet medycyny estetycznej

Pełną ofertę gabinetu możecie zobaczyć w katalogu.

Poczekalnia
Poczekalnia na piętrze

Wnętrze Salonu zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Jest on duży i piękny. Na dole znajduje się część w której można skorzystać z usług kosmetycznych i fryzjerskich, zaś piętro poświęcone jest części zabiegowej. U góry oprócz gabinetów w których odbywają się zabiegi znajduje się sporej wielkości poczekalnia oraz dobrze oświetlony pokój w którym lekarz może się lepiej przyjrzeć problemowi z którym się borykamy.

Salon Urody Beata Trawińska

Serdecznie dziękuję Pani Dorocie Ryciak za zaproszenie oraz udostępnienie zdjęć, a Was zapraszam do zapoznania się z ofertą Salonu :)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924