Serum Bodetko Lash: efekty kuracji

4 miesiące temu miałyśmy przyjemność rozpocząć kurację, której zadaniem było wzmocnienie, zagęszczenie i wydłużenie rzęs ;) Czas minął bardzo szybko, dlatego dzisiaj przychodzimy do Was z recenzją serum od Bodetko Lash. Jesteście ciekawe efektów? :)

Bodetko Lash

Kilka informacji ze strony producenta:

Jak często mam aplikować odżywkę?

Przez pierwsze 3-4 miesiące aplikuj odżywkę raz dziennie. Po tym okresie wystarczy 2-3 razy w tygodniu dla podtrzymania pożądanego efektu.

Jak prawidłowo aplikować odżywkę BODETKO LASH?

BODETKO LASH należy stosować raz dziennie wieczorem po demakijażu i osuszeniu twarzy. Precyzyjnym aplikatorem nanieś odżywkę na nasadę rzęs ruchem od kącika w kierunku zewnętrznej części oka (podobnie jak eyeliner).

Po jakim czasie otrzymam pełny efekt długich, gęstych rzęs?

Pełny efekt otrzymasz po około 3 miesiącach. Pierwsze przyrosty zauważysz już po 30 dniach codziennego stosowania.

Przed: Bodetko Lash

Agnieszka

seconA

Marta

seconM

Zalety:

– łatwa aplikacja,
– nie podrażnił ani nie uczulił,
– efekty – gęste i długie rzęsy.
– wydajność – spokojnie starcza na kilka miesięcy,
– estetyczne opakowanie

Wady:

– cena

Rzęsy przed kuracją:

Agaprzed

firstA

Rzęsy przed kuracją:

Martaprzed

firstM

Agnieszka:

Jestem pod ogromny wrażeniem. Co prawda na początku bałam się, czy nie będę zapominać o aplikacji serum. W związku z tym przez pierwsze kilka dni odpytywałyśmy się nawzajem na temat tego, czy serum zostało użyte :) Aplikacja serum przypomina nakładanie eyelinera – z tym, że nie musimy się bać o to, że wyjedziemy poza linie rzęs ;) Serum sumiennie stosowałam przez ostatnie 4 miesiące zarówno w górnej, jak i w dolnej linii rzęs. Pierwsze efekty były widoczne mniej-więcej po upływie miesiąca – kuzynka widząc początkowe efekty kuracji zaczęła się sama zastanawiać nad zakupem serum :P W efekcie kuracji uzyskałam zdrowe, mocne i długie rzęsy (na tyle długie, że będąc na regulacji brwi u kosmetyczki pytała mnie czy moje niepomalowane rzęsy są przedłużane;) ). Od początku podchodziłam do kuracji z dystansem, jednak szczerze mogę Wam polecić serum Bodetko Lash, ponieważ faktycznie działa :)

Marta:

Odżywkę stosowałam przez 4 miesiące. Pierwsze efekty zobaczyłam po miesiącu, były bardzo zadowalające, dlatego czekałam z niecierpliwością na koniec kuracji i nie zawiodłam się. Aplikacja jest banalna – nakładamy odżywkę na linię rzęs, nie musimy mieć wprawy ani bać się, że „wyjedziemy”. Dzięki odżywce uzyskałam gęste, mocne i długie rzęsy. Powyżej możecie zobaczyć nasze efekty, które jak myślę wiele osób mogą zachęcić do zakupu. Niektórych może odstraszyć cena, która jest wysoka, ale w porównaniu do uzyskanego efektu uważam, że warto spróbować ;)

Serum możecie kupić na: Bodetko Lash