Accelerate: content-single.php

Co to jest presomasaż?

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Co to jest presomasaż? Z początku może to brzmieć nieco kosmicznie (podobne wrażenie można odnieść patrząc na zdjęcia), jednak w rzeczywistości jest to bardzo przyjemny zabieg, który pozwala nie tylko na chwilę relaksu, ale także dobroczynnie wpływa na ciało. Presomasaż to po prostu masaż wykonywany przy pomocy urządzenia Elite – 3132/12, które na przemian pompuje i wypompowuje powietrze pobudzając krążenie krwi w wybranych partiach ciała.

Ustawianie programu - urządzenie Overline ELITE-3132/12

Jak wyglądał zabieg presomasażu?

W moim przypadku zabieg presomasażu był skierowany na całe ciało – zarówno nogi, ręce, jak i brzuch.

Pierwszym krokiem było przygotowanie. Położyłam się na folii, która z kolei była położona na kombinezonie przeznaczonym do zabiegu. Następnie Pani Patrycja zapięła kombinezon oraz dostosowała odpowiedni program na urządzeniu Elite – 3132/12. Sam zabieg trwał około 30 minut, a program był dostosowany do jednolitego nacisku na wszelkie masowane powietrzem partie. Podczas zabiegu byłam bardzo zrelaksowana, pozwolił mi się odstresować po obronie pracy inżynierskiej :)

Wybór programu - presomasaż

Wartym uwagi jest fakt, że intensywność ucisku można bez problemu dostosować w zależności od potrzeb i oczekiwanych rezultatów. Oprócz 8 programów na całe ciało, maszyna posiada 14 programów na nogi, które odbywają się w 8 partiach ciała.

Dopełnieniem zabiegu presomasażu może być zastosowanie elektrostymulacji, która podobno najlepsze efekty przynosi wraz z bandażami iSol nasączonymi preparatami dedykowanymi urządzeniu Elite 3132/12.

Ja podczas zabiegu presomasażu
Ja podczas zabiegu presomasażu

Jak się czułam po zabiegu?

Przede wszystkim zrelaksowana. Moja skóra była lekko nawilżona, lecz nie spocona. Czułam silne uczucie pragnienia, które towarzyszyło mi do końca dnia (podobne odczucie miewam po honorowym oddawaniu krwi).

Bezpośrednio po zakończeniu zabiegu i wyjściu z kombinezonu czułam się lekka – trochę jakbym była w innym ciele ;).

Co to jest presomasaż

Jakich efektów można się spodziewać?

Jak wiadomo, jeden zabieg cudów nie uczyni. Tego się nie spodziewałam, nie nastawiałam się na to. To jak czułam się po zabiegu opisałam powyżej, chciałabym jednak opisać jakich efektów można się spodziewać po serii zabiegów.

  • presomasaż pomaga pozbyć się wody zatrzymanej w organizmie,
  • pomaga zwalczyć problem jakim jest cellulit,
  • zabieg zmniejsza obrzęki i napięcie mięśni,
  • dotlenienia tkanki, wzmaga działanie detoksykacyjne oraz rewitalizujące,
  • poczucie relaksu, wyciszenia, komfortu, lekkości

Wraz z zastosowaniem elektrostymulacji oraz wspomnianych wcześniej nasączonych bandaży iSol po serii zabiegów można osiągnąć jeszcze więcej:

  •  ciało staje się smuklejsze,
  • następuje wzmocnienie mięśni,
  • skóra staje się jędrna, zwarta i w widoczny sposób zmniejsza się uporczywy cellulit.
  • nadmiar płynów zostaje usunięty z tkanek, a co za tym idzie poprawia się krążenie oraz odżywienie komórek.

Urządzenie do Presomasażu

Zabiegi są ciekawą alternatywą dla osób, które z jakiś powodów nie chcą lub nie są w stanie wykonywać regularnie ćwiczeń fizycznych.

Hurtownia Kosmetyczna Cosnet

Serdecznie dziękuję hurtowni kosmetycznej Cosnet za zaproszenie :)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962