Accelerate: content-single.php

Wzmacniający krem do twarzy na dzień Vianek

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Nasza twarz codziennie poddawana jest wielu próbom. Czynniki środowiskowe osłabiają barierę ochronną skóry, u wielu osób powodując problemy z rozszerzaniem się naczyń krwionośnym. Jestem „szczęśliwą” posiadaczką cery mieszanej z tendencją do zaczerwienień. W związku kilka miesięcy temu postanowiłam, że zakupię wzmacniający krem do twarzy na dzień marki Vianek. Niedawno rozpoczęłam jego trzecie opakowanie, więc najwyższy czas, by się z Wami podzielić opinią na jego temat.

Krem do twarzy na dzień Vianek.

Wzmacniający krem do twarzy na dzień Vianek zamknięty jest w 50-mililitrowym opakowaniu z pompką typu airless. Jest to bardzo wygodny i higieniczny sposób wydobywania kosmetyku. Szata graficzna jest charakterystyczna dla marki Vianek. Fioletowe kwiaty oraz napisy akcentują, że jest to seria wzmacniająca.

Jest to krem lekki o konsystencji nadającej się pod makijaż. Kosmetyk ma zielonkawą barwę, która ma za zadanie wyrównać koloryt skóry — a dokładniej zamaskować zaczerwienienia powszechne przy cerze naczyniowej. Osobiście jednak nie zauważyłam mocnej redukcji zaczerwienień pod wpływem kremu. Skóra po jego aplikacji jest jednak promienna, ale nie tłusta. Kosmetyk daje mi poczucie odpowiedniego nawilżenia (czego zabrakło mi w kremie z siostrzanej serii normalizującej).

To, o czym warto wspomnieć przy kremie na dzień, to filtr przeciwsłoneczny ukryty pod postacią tlenku cynku. Nie jest określony poziom SPF, jednak jest on na trzecim miejscu składu kosmetyku.

Zapach kremu jest delikatny, być może jest tu wyczuwalna borówka. Nie jest on w żaden sposób drażniący.

Bardzo lubię kosmetyki z Vianka i ten krem jest moim faworytem w porannym nawilżaniu twarzy. Potwierdzeniem tego jest fakt, że jestem w trakcie używania trzeciego opakowania.Cenię go sobie za optymalne nawilżenie, odpowiednie wykończenie, dobry skład oraz filtr przeciwsłoneczny.

Krem dostępny jest zarówno solo, jak i w zestawie w sklepie internetowym Sylveco. Od czasu do czasu na stronie pojawia się darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 30 zł.

Skład wzmacniającego kremu na dzień marki Vianek

Wzmacniający krem do twarzy na dzień Vianek

Znacie kosmetyki Vianek albo Sylveco? Macie wśród nich takie, które szczególnie polecacie?

 

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962