Wielka Wymiana Książkowa Przeczytaj i Podaj Dalej vol.6

Przeczytane książki często zalegają nam na półkach i zaczynają się kurzyć. Jest jednak wiele sposobów, by dalej czerpać z nich pożytek, jednym z nich jest wymiana książkowa, a dziś konkretnie chciałabym Wam pokazać książki, które czekają u mnie na nowych właścicieli.

Wpis powstał w ramach akcji Wielkiej Wymiany Książkowej Przeczytaj i Podaj Dalej. Jest to już 6 edycji akcji, organizowanej przez Magdalenę Erbel we współpracy z Dagmarą Sobczak. Szczegóły akcji znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

A teraz czas na prezentacje książek, które przygotowałam w ramach akcji. Jeśli jesteście zainteresowane wymianą, napiszcie o tym w komentarzu. Zostawcie, proszę link do swojego bloga oraz napiszcie o preferowanej formie wysyłki – dużo nam to ułatwi :).


Panna Joanna, Sekrety Piękna. Sposoby na urodę, makijaż i pewność siebie. Książka w idealnym stanie.
Panna Joanna - Sekrety Piękna

Lekarz Izabela Lenartowicz, Skin Doctor. Biblia zdrowej cery. Książka w bardzo dobrym stanie, z nielicznymi śladami użytkowania od zakładki (jak widoczne na zdjęciu). – wymieniona z elfnaczi.pl na „Pasożyty w twoim mózgu” Kathleen Mc Auliffe
Skin Doctor Biblia Zdrowej Cery - lekarz Izabela LenartowiczSkin Doctor - wnętrze książki

Rebecca Lieb i Jaimy Szymanski, Content. Elementarna cząstka marketingu. Kompletny podręcznik do Content Marketingu. Książka w stanie bardzo dobrym, jednak ubrudzona od spodu pomadką (nie znalazłam śladów na stronach). Książkę opisywałam tutaj.
Książkę opisywałam tutaj.

Content - elementarna cząstka marketingu

Robert T. Kiyosaki, Bogaty Ojciec Biedny Ojciec. Czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i klasa średnia. Książka w bardzo dobrym stanie. -wymieniona z Marią Malińską za „Mniej” Marty Zapala

Bogaty ojciec biedny ojciec

Madeline Swan, Historia Kotów. Książka w stanie bardzo dobrym.
Historia kotów

Kate Andersen Brower, Pierwsze damy Ameryki. Prawdziwe historie żon prezydentów. Książka w stanie bardzo dobrym. Książkę opisywałam tutaj. – wymieniona w elfiesplanet.pl
Pierwsze damy Ameryki

Adam Kay, Będzie bolało. Sekretny dziennik młodego lekarza. Stan bardzo dobry jest bardzo dobry. – wymieniona w elfiesplanet.pl na „Introducing Romanticism”
Będzie bolało

 

Autorka grafiki: Kasia