Accelerate: content-single.php

Sylveco: ziołowy płyn do płukania jamy ustnej

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Cześć :) Jak sobie radzicie z obecnymi upałami? Ja zamykam okna w mieszkaniu w którym jest trochę chłodniej niż na zewnątrz i popijam wodę z listkami świeżej mięty, cytryną i ogórkiem. Daję radę. Może wieczorem się przejdę nad jezioro :)

Dziś post na temat płynu do płukania jamy ustnej Sylveco, który na tle innych tego typu płynów wyróżnia się przede wszystkim brakiem wysuszającego jamę ustną alkoholu.

Opis produktu

Hypoalergiczny, naturalny płyn przeznaczony do codziennej higieny jamy ustnej, bogaty w ziołowe ekstrakty (szałwia, mięta, rozmaryn, goździki) oraz łagodzącą alantoinę. Szybko i skutecznie oczyszcza z resztek pokarmowych, a dzięki zawartości olejku eterycznego z mięty pieprzowej mocno odświeża oddech i zapobiega powstawaniu osadu. Jest preparatem bez dodatku alkoholu, nie podrażnia błony śluzowej, wrażliwych dziąseł i zębów. Ksylitol (cukier brzozowy) wspomaga remineralizację szkliwa, pozwala utrzymać prawidłowe pH, dzięki czemu płyn jest pomocny w profilaktyce próchnicy.

Moja opinia

Działanie: Płyn Sylveco delikatnie oczyszcza i odświeża jamę ustną, pozostawiając przez jakiś czas po sobie uczucie świeżości

Wydajność: Płyn zakupiłam ponad miesiąc temu, stosuję go na co dzień (rano i wieczorem) i zostało mi około 1/4 opakowania. Stosowałam go dość oszczędnie, bo do załączonej miarki wlewałam tylko 5 ml produktu (producent sugeruje 10ml), jednak było to dla mnie wystarczające.

„Smak” i zapach: Płyn ma bardzo delikatny smak (nie próbowałam go pić, ale myślę, że nic by się nie stało, gdyby ktoś się podkusił :P). Jeśli lubicie intensywny „smak” mięty w płynach do płukania tu go nie znajdziecie. Płyn nie pachnie jak lek, czy herbata ziołowa, w zapachu dominuje mięta, jednak według mnie jest ona delikatna :)

Inne spostrzeżenie: Płyn nie wysusza jamy ustnej (co zdarzało się u mnie w przypadku innych specyfików). Załączona do niego miarka pozwala na łatwe odmierzenie „porcji”. Niestety płyn nie nadaje się w podróż. Mimo, że zakrętka wydaje się solidna, płyn odkręcił mi się w walizce (na szczęście zabezpieczyłam go reklamówką) i sporo się wylało..

Płyn kupiłam za 22 zł w drogerii „Ładnie Pachnie” we Wrocławiu, na stronie Sylveco możecie go kupić za 18 zł.

 

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962