Accelerate: content-single.php

Skarpety damskie z aliexpress

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Różne rzeczy zdarza mi się zamawiać na Aliexpress. Jakiś czas temu postanowiłam sprawdzić jakość skarpetek tam zamawianych. Do tej pory miałam u siebie kilka długich zestawów skarpetek, które są świetnym dodatkiem na zimę. Tym razem zapraszam Was na przegląd krótkich skarpet damskich z Aliexpress, które do mnie dotarły. Na zdjęciach będą pokazane skarpety zamówione dla rozmiaru 38,5.

Skarpety damskie do balerin

Skarpety damskie do balerin

Koronkowe skarpety w kolorze czarnym

Bardzo ładnie wykonane skarpety z ozdobnym kwiatowym motywem. Dobrze wyglądają na stopach. Kolor nie jest wyblakły. Podoba mi się ich wykonanie.

Niewidoczne skarpetki bezszwowe w kolorze Khaki (choć dla mnie to beż)

Skarpety okazały się na mnie ciasne, w związku z czym nie pokażę ich na stopie. Od góry mają cienką półprzezroczystą warstwę. Dookoła są podwójne silikonowe paski, które mają utrzymać skarpetki na stopie. Spód jest nieco grubszy, materiałowy. Skarpety posiadają powierzchnię antypoślizgową pod palcami.

Krótkie skarpety

Mam mieszane odczucia czy wizualnie podobają mi się te skarpetki, czy nie do końca. Na stopie wyglądają całkiem ładnie, są dość krótkie, sięgają przed kostkę.

Skarpety damskie krótkie

Błyszczące niebieskie skarpetki z serduszkiem

Bardzo podoba mi się połyskujący akcent na skarpetkach. Ciężko jednak takie dostać stacjonarnie. Wcześniej miałam czarne błyszczące, tym razem zdecydowałam się na niebieskie i nie żałuję. Skarpety są ładnie wykonane. Kolor jest intensywny.

Co sądzicie o moim zamówieniu? Zamawiacie takie dodatki na Aliexpress?

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962