Accelerate: content-single.php

Wrocławskie spotkanie blogerek – lipiec 2019

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

O wrocławskich spotkaniach blogerek, w których uczestniczyłam, wielokrotnie już pisałam. Po raz kolejny spotkałyśmy się w znanym gronie w Szynkarni, która mieści się przy ul. Świętego Antoniego 15. Szynkarnia jest naszym ulubionym miejscem spotkań. Lubimy ją za przestrzeń, duży wybór piw i napojów oraz pyszne podpłomyki. Jeśli ciekawi Was co tym razem robiłyśmy podczas spotkania — zapraszam do lektury.

Szynkarnia Wrocław
Foto: Agnieszka Szwarc
Spotkanie blogerek we Wrocławiu Szynkarnia lipiec 2019
Foto: Agnieszka Szwarc

Tym razem spotkałyśmy się o godzinie 12. O godzinie 13 odwiedziła nas Pani Agata z marki Esito, która opowiedziała nam o holistycznym podejściu do pielęgnacji. Jest to podejście mi bliskie, ponieważ jestem zwolenniczką traktowania organizmu jako całości. Pani Agata opowiedziała nam również o historii kosmetyków marki Esito, a także o każdym z nich.

Kosmetyki Esito

Następnie odwiedziła nas Pani Adrianna z marki Naturalne Atelier. Porozmawiałyśmy z nią na temat kosmetyków na rynku, a także mogłyśmy podzielić się swoimi wrażeniami związanymi ze współpracami, z którymi miałyśmy styczność. Rozmowa była bardzo miła i przebiegała w luźnej atmosferze. Pani Adrianna pokazała nam również część kosmetyków z asortymentu marki. Zaintrygował mnie balsam brązujący oraz nowości do pielęgnacji twarzy, które dopiero będą wchodzić do oferty.

Balsam brązujący Naturalne Atelier

Po zakończeniu części spotkania z naszymi gośćmi nieco zgłodniałam, więc zamówiłam podpłomyka składanego Beerbacon. Był pyszny, zdecydowanie warty wypróbowania. Później posiedziałyśmy jeszcze trochę w Szynkarni i rozeszłyśmy się w swoje strony.

Podpłomyk Beerbacon Szynkarnia

Uczestniczki spotkania

W spotkaniu uczestniczyło 13 blogerek/vlogerek. YumiBloguje nie dotarła na spotkanie.

 1. Agnieszka Szwarc
 2. HeyItsAlexK
 3. Maaalgooos
 4. Hellojza About Beauty
 5. Izabela Niemiec
 6. Kobieta Mówi
 7. Anitk4
 8. YumiBloguje
 9. Evelyn’s Shades of Red
 10. Hidden Dreams
 11. Monika Giebelen
 12. Addicted To Cosmetics
 13. Nieidealna

Upominki

Na koniec pokażę Wam prezenty, które otrzymałyśmy od marek. Nie ma ich dużo, ale jest kilka fajnych rzeczy, co mnie bardzo cieszy. Każda z marek jest mi zupełnie nowa, więc chętnie wszystkiego spróbuję.

Esito peeling enzymatyczny
Esito

Marka, która ma obecnie w asortymencie 6 kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Ja będę miała okazję testować peeling enzymatyczny do twarzy, szyi i dekoltu. Ze względu na zmiany trądzikowe, od jakiegoś czasu używam wyłącznie peelingów enzymatycznych. Jestem go bardzo ciekawa i zacznę go używać jak skończę opakowanie obecnego peelingu enzymatycznego, który mam otwarty.

Kula do kąpieli Naturalne Atelier
Naturalne Atelier

Firma z Torunia, mająca w asortymencie ogromną ilość kosmetyków do pielęgnacji ciała. Niebawem w ofercie mają pojawić się również kosmetyki do pielęgnacji twarzy. W Toruniu mają sklep stacjonarny i można w nim dostać kosmetyki o zapachu piernika. Od marki otrzymałam kulę do kąpieli o zapachu winogrona. Pachnie pięknie, słodko.

Maseczki PIBU
PIBU

Marka znana z maseczek do twarzy i charakterystycznej szacie graficznej. Otrzymałam zestaw 3 masek do twarzy (Green Tea Purifying Clay Mask, Bubbling Charcoal Mask, Brightening Mask) zapakowanych w bardzo oryginalnej przezroczystej kosmetyczce.

I to by było na tyle. Kolejne spotkanie za nami, kolejne testy przed nami. Czy coś Was szczególnie zaintrygowało? Dajcie znać w komentarzu.

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 1025