Accelerate: content-single.php

Puszysty mus do ciała Konopie i Pomarańcza – Mydlarnia Cztery Szpaki

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Jak już pewnie wiecie, jestem wielką fanką wszelkiego rodzaju smarowideł do ciała, w związku z czym testuje ich bardzo wiele. Dziś chciałabym Wam napisać co nieco na temat puszystego musu do ciała o soczystym zapachu konopi i pomarańczy od Mydlarni Cztery Szpaki.

Mus do ciała Konopie i Pomarańcza Mydlarnia Cztery Szpaki.

Skład: masło shea, olej kokosowy, olej konopny, olej lniany, olej arganowy, skrobia kukurydziana, naturalne olejki eteryczne: pomarańczowy, mandarynkowy, imbirowy, witamina E

Dostępność: mus znajdziecie w licznych drogeriach internetowych oraz stacjonarnych

Cena: od ok. 28 do 35 zł (wyszukaj najtańszą ofertę)

Mus do ciała Konopie i Pomarańcza znajduje się w puszce o pojemności 150 ml. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ pozwala na łatwe wydobycie kosmetyku i zużycie go do samego końca. Na zużycie musu mamy 6 miesięcy od daty podanej na opakowaniu. Moim zdaniem jest to wystarczająca ilość czasu na zużycie kosmetyku do ciała.

Zapach kosmetyku jest bardzo przyjemny, słodki pomarańczowy, przełamany nutą imbiru. Jest to połączenie, które bardzo lubię stosować, zwłaszcza w jesienno-zimowym okresie.

Pod koniec używania kosmetyku, znalazłam zalecenie stosowania musu na lekko wilgotną skórę (nie ma tej informacji na opakowaniu). Początkowo stosowałam go jedynie na suchą skórę. Stosowany „na mokro” nieco lepiej się rozprowadzał na ciele, jednak przy aplikacji „na sucho”, czułam, że mam większą kontrolę nad jego ilością.

To, co zauważyłam to bardzo duży wpływ ilości nakładanego kosmetyku na pozostawianie tłustej warstwy na skóry. W przypadku nałożenia i rozsmarowania niewielkiej ilości kosmetyku mus szybko wchłaniał się w skórę, pozostawiając po sobie aksamitne uczucie. Nakładając go nieco więcej, film pozostawiony na skórze był zdecydowanie bardziej tłusty i potrzebował więcej czasu na wchłonięcie się w skórę.

Kosmetyk ma delikatną konsystencję, która jest dla mnie świetną alternatywą dla klasycznych maseł o zbitej i ciężkiej formule, ale z zachowaniem bogactwa składników odżywczych dla skóry. Nakładanie go po kąpieli to dla mnie czysta przyjemność dla zmysłów.

Mus stosowałam w ostatnim miesiącu, co kilka dni. W tym czasie nie zauważyłam u siebie żadnych przesuszeń (do których mam skłonność, zwłaszcza zimą). Moja skóra jest obecnie w bardzo dobrej kondycji i uważam, że w jej poprawieniu i utrzymaniu pomógł mi ostatnie właśnie ten kosmetyk.

Podsumowując, mus do ciała Konopie i Pomarańcza to kosmetyk wart uwagi, zarówno ze względu na zapach, jak i działanie. Jest to mój pierwszy produkt marki Mydlarnia Cztery Szpaki, jednak myślę, że nie ostatni ;)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924