Accelerate: content-single.php

Postanowienia noworoczne 2020 i podsumowanie 2019

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Koniec roku to zawsze czas refleksji nad minionym rokiem, a także snucie planów na kolejny. Podobnie jak wielu z Was, jestem zaskoczona, jak szybko upływa mi czas, ale dotarłam do takiego etapu, w którym traktuje ten czas jako bogactwo doświadczeń, cenne lekcje. Jeśli ciekawi Was jak oceniam miniony rok i co postanawiam na 2020, to jesteście w dobrym miejscu.

Rok 2019 nie był dla mnie ani dobry, ani zły. Były momenty lepsze i gorsze, podobnie mogę ocenić swoje decyzje i osiągnięcia.

Postanowienia noworoczne 2020
 1. Zmieniłam pracę. Założyłam własną działalność i zaczęłam się uczyć, funkcjonować jako firma.
 2. Przeprowadziłam się. Zmiana mieszkania była pod pewnymi względami dobra (lokalizacja, możliwość dostosowania go pod siebie), a pod niektórymi niekoniecznie (niższy standard, trochę więcej hałasu).
 3. Odwiedziłam przyjaciółkę w Londynie. Zwiedziłam Edynburg, gdzie zaintrygowała nas mroczna historia miasta i rozkochała architektura. Wykorzystaliśmy czas na wyjeździe najlepiej, jak tylko się dało.
 4. Zmieniłam sporo w swoim nastawieniu. Otworzyłam się na cudze perspektywy. Zaczęłam patrzeć z większym zrozumieniem na ludzi, z których poglądami się nie zgadzam.
 5. Nauczyłam się odpuszczać. Bardziej dbać o siebie i sen. Owszem, czasem wciąż forsuje swój organizm na wysokich obrotach, jednak zdarza mi się to zdecydowanie rzadziej.
 6. Zdecydowanie za mało się ruszałam. Aktywność fizyczna była rzadkim elementem goszczącym w mojej rutynie.
 7. Pisałam na blogu wyjątkowo mało.
 8. Wypiłam mnóstwo kaw. Zarówno w towarzystwie, jak i samotnie podczas pracy.
 9. Uczestniczyłam w co najmniej 5 wydarzeniach dla blogerów. Brałam udział w dwóch kameralnych spotkaniach blogerek we Wrocławiu i w Opolu. Byłam na Influencer Live Poznań, na Spotkaniu Świadomych Blogerek w Bydgoszczy oraz na Beauty Fair Influencers w Katowicach. Poznałam dzięki temu wiele wspaniałych osób.
 10. Znacząco ograniczyłam swoje zasoby kosmetyczne.
 11. Uczestniczyłam w wyborach, pomimo problemów.
 12. Znalazłam godną zaufania dentystkę.
 13. Zaczęłam budować wizerunek mojej marki osobistej podczas spotkań.

Jakie mam plany na przyszły rok? Chyba dość ambitne, choć mam nadzieję, że dość realne, by je zrealizować.

Podsumowanie roku 2019
 1. Dbać o to, by w mojej diecie było jak najmniej cukru.
 2. Kupić dobry rower i z niego korzystać.
 3. Znaleźć i kupić mieszkanie we Wrocławiu.
 4. Jeszcze bardziej ograniczyć ilość rzeczy, którymi się otaczam.
 5. Pojechać lub polecieć w nowe miejsce. Zaczerpnąć nowej kultury, spróbować innej kuchni. Marzy mi się podróż kulinarna do Grecji. Myślę również nad Czarnogórą.
 6. Chcę więcej pisać na blogu.
 7. Chcę częściej gotować, mniej jeść jedzenia na dowóz.
 8. Chcę wprowadzać u siebie w życiu więcej rozwiązań korzystnych dla naszej planety, które jednak będą dopasowane pod mój styl życia.
 9. Chcę czytać więcej książek.
 10. Chcę zrzucić 6 kilogramów.
 11. Chcę przeczytać minimum 6 książek literatury klasycznej.
 12. Chcę rozwijać swoje umiejętności językowe z niemieckiego i angielskiego.

I to tyle, co na ten moment przychodzi mi do głowy. A jak Ty oceniasz kończący się rok? Planujesz już kolejny?

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 1025