Naturalny korektor Felicea jasny piasek #41

W kosmetykach bardzo cenie sobie naturalny skład. Choć w przypadku kosmetyków do pielęgnacji wybór jest spory, to w przypadku kosmetyków do makijażu jest już gorzej. Na szczęście rynek bardzo się rozwija, a co za tym idzie dziś przedstawiam Wam produkt polskiej firmy, czyli naturalny korektor Felicea jasny piasek (kolor nr 41).

Korektor znajduje się w prostym minimalistycznym  sztyfcie, jego grafika nawiązuje do natury. Nie bez powodu – skład możecie prześledzić poniżej, zaś właściwości poszczególnych składników poznacie na stronie produktu.

Naturalny korektor Felicea jasny piasek - skład

Korektor ma zbitą konsystencję gęstej pomady. Aplikowany bezpośrednio na niedoskonałości dobrze je zakrywa, jednak gdy nakładałam go palcem na zmiany zapalne efekt był nieco słabszy. Z początku sceptycznie podchodziłam do korektora – przyzwyczajona do płynnej formy korektora byłam nieco zdezorientowana, z czasem jednak bardzo go polubiłam.

Odcień jasny piasek #41 wpada w żółte tony i bardzo dobrze komponuje się z moją bladą cerą. Jest to najjaśniejszy z trzech dostępnych w ofercie kolorów. Korektor posiada bardzo drobne drobinki, które w naturalny sposób delikatnie rozświetlają twarz.

Podsumowując, myślę, że korektor jest świetnym rozwiązaniem dla osób przywiązujących dużą uwagę do składu produktu, a także do cery trądzikowej – jestem zdania, że to co nakładamy na skórę ma duże znaczenie i odbija się na jej przyszłym stanie :)

Naturalny korektor Felicea jasny piasek #41

Naturalny korektor Felicea jasny piasek #41

Korektor otrzymałam do testów podczas spotkania w Katowicach, fakt ten nie wpłynął na moją opinię.

Upominek ze Spotkania Blogerek w Katowicach

Znacie kosmetyki marki Felicea? Polecicie mi jakieś naturalne kosmetyki do makijażu?