Accelerate: content-single.php

Magnetic Play Zone Vipera Cosmetics

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Jakiś czas temu otrzymałyśmy paczuszkę z kosmetykami do testów od VIPERA COSMETICS. Dziś mam przyjemność zaprezentować Wam szminkę, liner do brwi i powiek oraz zestaw aplikatorów z serii Magnetic Play Zone. Będzie sporo zdjęć! :)

Vipera

 

Na czym polega świetność tej serii? Na modułowym połączeniu wybranych przez nas elementów – same decydujemy co chcemy mieć w swoim zestawie :) Powyżej prezentuje Wam kosmetyki i akcesoria z zestawu do łączenia modułowego HAMSTER, czyli pionowego łączenia elementów, które po złożeniu tworzą piramidkę. Nasz zestaw składa się jak na razie z „3 stopni”, ale planuje go z czasem jeszcze trochę wzbogacić :) Drugą serią są PUZZLE, gdzie kosmetyki możemy ułożyć w poziomych Paletach magnetycznych. Dziś jednak skupię się na tych pierwszych.

Opakowanie

Muszę przyznać, że moduły HAMSTER są bardzo solidne, przetrwały ze mną wiele podróży, a liner ani trochę się nie osypał, nie dostrzegam na nich żadnych zarysowań. Magnesy solidnie łączą ze sobą moduły, z początku obawiałam się, że wieżyczka rozpadnie mi się w torebce i ubrudzi wszystko dookoła. Elementy rozdzieliły się tylko raz, a właściwie odczepił się ostatni moduł z aplikatorami.

Szminka

Szminka pochodzi z serii utleniającej, kolor SU01 wpada w bordo. Jest to pomadka połyskująca, którą nakłada się przy pomocy aplikatora. Jestem przyzwyczajona do tradycyjnych pomadek, także pomalowanie nią ust było dla mnie lekkim wyzwaniem, poniżej zobaczycie efekt, nie jest idealnie, ale prezentuje to co najważniejsze, czyli kolor :) Do aplikacji pomadki użyłam pędzelka z różowym włosiem – bardzo się cieszę, że oprócz aplikatora w zestawie znalazł się do niego przedłużacz, w przeciwnym przypadku aplikacja szminki wymagałaby dużo większej precyzji :)

Usta pomalowane szminka SU01

Liner do brwi i powiek

Kolejnym produktem z naszego kompletu jest brązowy (EE03) liner do brwi i powiek. Można go stosować zarówno na mokro, jak i na sucho. Ja używałam go głównie do podkreślenia brwi. Doskonale podkreśla naturalny kolor moich brwi, nie osypuje się. Na mokro kolor jest ciemniejszy i intensywniejszy. Dużym plusem jest to, że zawiera on naturalne pigmenty, przez co jest bezpieczny dla wrażliwych oczu.

Liner do brwi i powiek

Zestaw aplikatorów

Zestaw aplikatorów bardzo mi się spodobał, głównie ze względu na kompaktowość, 3 aplikatory zmieszczone w jednym malutkim module. Jak już pisałam wyżej bardzo spodobał mi się również przedłużacz, w który „wciskamy pędzelki lub aplikator do cieni (jeśli chcemy go jeszcze trochę przedłużyć możemy włożyć aplikatory z dwóch stron, zawsze to dodatkowy centymetr ;)). Kolejnym plusem jest bardzo miękkie aplikatorów, które nie wypada (co zdarza się w przypadku niektórych pędzelków w zestawach.

Vipera Aplikatory

 

Podsumowując – jestem bardzo zadowolona z zestawu, nie zauważyłam w nim jakiś większych wad. Czy spotkałyście się już z tym zestawem? :)

Gdzie kupić?

W sklepie internetowym Vipera Magnetic Play Zone :)

Magnetic Play Zone

Szminka SU01 [klik]

Liner EE03 [klik]

Zestaw aplikatorów [klik]

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962