Kolorowe kosmetyki Cosmepick

Kosmetyki kolorowe Cosmepick to dla mnie swego rodzaju nowość. Poznałam je dzięki spotkaniom blogerek. Dziś chciałabym przedstawić Wam krótko moje wrażenia. Niestety nie wszystko co dostałam trafiło w moje ręce nie było w kolorach dopasowanych do mojej cery, przez co niektóre testy wykonywałam w domu – żeby móc ocenić ich trwałość i sprawdzić jak się zachowają na mojej mieszanej skórze.

Kolorowe kosmetyki Cosmepick

Podkład rozświetlający znajduje się 30-mililitrowej tubce. Opakowanie jest proste, bardzo estetyczne. Kolor jaki do mnie trafił to 1. Niestety jest on dla mnie trochę za ciemny, dlatego testowałam go w domu, jedynie przez kilka godzin, ponieważ nawet w wolny dzień lubię gdzieś wyjść, a kolor się wyraźnie odznaczał. Kosmetyk zawiera również w składzie pochodną ropy naftowej, czyli olej mineralny, który może zapychać pory. Produkt jest dla mnie nie trafiony, zarówno pod względem składu, jak i koloru.

Podkład Cosmepick

Podkład Cosmepick

Kolejnym kosmetykiem, który do mnie trafił jest puder z jedwabiem i witaminą E w odcieniu nr 3 (Ivory). Puder jest dla mnie również za ciemny. Kosmetyk delikatnie zmatowił to, czego nie chciałam by podkreślał podkład. Opakowanie również bardzo ładne, proste i estetyczne. Duży plus za lusterko.

Puder Cosmepick

Puder Cosmepick

W moje ręce wpadł również błyszczyk do ust w odcieniu nr 3. Opakowanie również bardzo przypadło mi do gustu. Dużym plusem kosmetyku jest to, że nadaje ustom delikatny połysk i kolor (i nie zawiera w sobie brokatu). Efekt jest bardzo delikatny i ulotny – ja po prostu szybko go „zjadam”.

Błyszczyk Cosmepick

Błyszczyk Cosmepick kolor nr 3

Cień do powiek w kredce to dla mnie zdecydowany ulubieniec zestawu. Odcień nr 2 to piękny brąz, który pasować będzie praktycznie każdemu. Intensywność koloru możemy stopniować przez odpowiednie dociskanie kredki. Jestem jak najbardziej na tak!

Cień w kredce Cosmepick kolor 2

Cień w kredce Cosmepick kolor nr 2

Na koniec prezentuje Wam jak kosmetyki prezentują się na mojej twarzy, oczach oraz ustach.

Oczy pomalowane cieniem w kredce Cosmepick kolor nr 2

Podkład i błyszczyk Cosmepick