Accelerate: content-single.php

Kolejne zamówienie z Born Pretty Store

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Chiński sklep, który do tej pory mnie nie zawiódł. Dziś chciałabym Wam zaprezentować ostatnie zamówienie, które dotarło do mnie już jakiś czas temu, jednak z racji na przedłużającą się przeprowadzkę publikuję je dopiero teraz. Pod każdą rzeczą opiszę Wam swoje odczucia na ich temat, a także zamieszczę linki jeśli pokusilibyście się o zamówienie, którejś z tych rzeczy :) Oprócz tego jak zwykle mam dla Was kod zniżkowy -10% ( KNTT10 ), który obowiązuje na wszystkie nieprzecenione produkty w sklepie. Należy go wprowadzić przy składaniu zamówienia. Kod jest ważny bezterminowo :)

Pierwszą rzeczą na którą się zdecydowałam jest gadżet, który pomaga w oczyszczaniu szczotki. Stosowałam go na różnych szczotkach, zarówno na szczotkach Michel Mercierszczotce z włosia dzika Gorgol, jak i popularnych Tangle Teezer. Na każdej z nich sprawdza się podobnie – pomaga usunąć włosy oraz inne włókna do których ciężko dostać się palcami.

Gadżet do czyszczenia szczotek do włosów

bps1 Born Pretty Store

Drugą wybraną przeze mnie rzeczą była bransoletka w kolorze srebrnym. Choć zawieszka ma wybitą próbę srebra 925 to srebrem to raczej nie jest. Bransoletka jednak bardzo ładnie wygląda na ręce. Długość bransoletki to ok. 21 cm (łącznie z zapięciem). Obawiałam się również, że bransoletka może być wykonana z materiału, który może się złamać przy najmniejszym wygięciu. Na szczęście ten taki nie jest, a bransoletka wydaje się być wytrzymała.

Niestety bransoletki, które mają dla mnie większą wartość pozwalam sobie nosić tylko od święta, ponieważ zdarzyło mi się kilka razy zgubić je z ręki, nie wiedząc nawet kiedy :( Ta będzie idealna na co dzień.

Znajdziecie ją tutaj

Born Pretty Store

http://www.bornprettystore.com/delicate-torsive-bracelet-fashionable-bracelet-jewelry-decoration-p-24501.html

http://www.bornprettystore.com/delicate-torsive-bracelet-fashionable-bracelet-jewelry-decoration-p-24501.html

Kolejne rzeczy to kolczyki, które wybrała dla siebie Marta :) Pierwsze z nich to para kolczyków z połyskującymi w odcieniach niebieskiego i zieleni kryształami. Kolczyki są dość duże, ale ładne. Zaciski bardzo dobrze trzymają kolczyki przy uszach. Para jest symetryczna. Nie mam do czego się przyczepić.

Znajdziecie je tutaj

Born Pretty Store

Born Pretty Store
Niewyspana, nieogarnięta, cała ja. Przepraszam :)

Ostatnią zamówioną rzeczą jest kolczyk z przeuroczym samolotem. Pomyślicie jeden kolczyk, po co dziewczynie to? Otóż jest to kolczyk-nausznica (poprawcie mnie, jeśli mylę nazwę). Kolczyk jest idealny dla osób, które mają kilka dziurek w uszach, a tak się akurat składa, że zarówno ja, jak i Marta mamy po 3 dziurki w lewym uchu. Jest lekki i dobrze się trzyma ucha.

Znajdziecie go tutaj. Kolczyk różni się od tego co widać na zdjęciu w aukcji, co zauważyłam dopiero podczas tworzenia postu. Według mnie otrzymujemy ładniejszy produkt, ale nie wszyscy muszą się ze mną zgadzać ;)

Born Pretty Store

Born Pretty Store

Czy jest coś co Wam się z tego zamówienia szczególnie spodobało? Znacie sklep Born Pretty Store? Jeśli nie koniecznie zajrzyjcie, mają ponoć świetne akcesoria do paznokci :)

Born Pretty Store

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 1025