Accelerate: content-single.php

Born Pretty Store: pierwsze zamówienie

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Jeśli jeszcze nie znacie chińskiego sklepu Born Pretty Store to postaram Wam się go trochę przybliżyć, jeśli jest Wam już znany to mam nadzieję, że chętnie obejrzycie nasze pierwsze zamówienie :).

Born Pretty Store jest kolejnym bardzo zachwalanym sklepem internetowym na którym przesyłka zawsze jest darmowa, bez względu na to co i za ile zamawiacie. Co znajduje się w sklepie? Od rzeczy do paznokci (z których niektóre dziewczyny potrafią zrobić prawdziwe cudeńka!), poprzez biżuterię, ubrania, akcesoria – do zabawek, rzeczy do domu, gadżetów.

W kategorii Biżuteria i dodatki  (Jewelry & Accessories) znajdziecie mnóstwo różnych kolczyków, pierścionków, bransoletek, naszyjników, broszek oraz kompletów biżuterii. Znajdują się tam również zestawy dla przyszłej Panny Młodej, rękawiczki i okulary przeciwsłoneczne.

W dziale Salon fryzjerski i dekoracje (Hair Salon & Decoration) znajdziecie wszystko co tylko chcecie do utworzenia wybranej fryzury. Są tam wypełniacze do koka, wszelkiego rodzaju gumki do włosów, spinki, wsuwki, kreda do farbowania włosów, doczepki, opaski, szczotki, turbany itp. itd.

Zamawiając na stronie nigdy nie płacimy za przesyłkę i otrzymujemy ją do skrzynki pocztowej. Ceny są bardzo niskie, zważając na to, że trafiają się tam akcesoria dokładnie takie jak są oferowane w galeriach handlowych w znacznie wyższych cenach. Wniosek? Jeśli nam się nie spieszy, a coś się podoba to po co przepłacać.

Oprócz opisów na stronach produktów znajdziecie opinie i zdjęcia (czasem również wideo).

Born Pretty Store

Strona jest prowadzona po angielsku, jednak z pomocą przychodzi nam translator, który możemy włączyć na górze strony wybierając interesujący nas język.

Born Pretty Store

Przejdźmy teraz do naszego zamówienia. W ramach współpracy z firmą mogłyśmy wybrać coś z biżuterii lub akcesoriów do włosów. Wybór padł na biżuterię.

Dla siebie zamówiłam pierścionek. Jest on bardzo mały i delikatny, jednak bardzo uroczy.

Pierścionek Born Pretty Store

Pierścionek Born Pretty Store

Pierścionek Born Pretty Store

Pierścionek BPS

Pierścionek BPS

Drugą rzeczą są kolczyki, które wybrała sobie Marta. Są dość klasyczne i dobrze wykonane.

Kolczyki Born Pretty Store

Kolczyki Born Pretty Store

Kolczyki Born Pretty Store

Kolczyki BPS

Kolczyki BPS

Ostatnią zamówioną rzeczą jest bransoletka, która zgodnie uznałyśmy za najlepszą część zamówienia :) Bransoletka jest gruba, sprawia wrażenie dość solidnej, ale to w użytkowaniu oceni wkrótce Marta.

Bransoletka Born Pretty Store

Bransoletka Born Pretty Store

Bransoletka Born Pretty Store

Bransoletka BPS

PS Mamy dla Was kod zniżkowy na zakupie w sklepie, na hasło KNTT10 macie 10% zniżki na wszystkie produkty oprócz przecenionych. Kod jest ważny bezterminowo. Wysyłka jest darmowa.

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 1025