Accelerate: content-single.php

Jak poprawić właściwości kosmetyków?

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Na początku kwietniu na spotkaniu blogerek w Opolu otrzymałam dwa półprodukty od firmy Naturlissa. Były one dobierane pod kątem mojej mieszanej i wrażliwej cery, której nieraz trudno dogodzić. Poniżej opiszę Wam jak poprawić właściwości kosmetyków przy pomocy potrójnego kwasu hialuronowego oraz oleju z nasion malin.

Naturalissa

Naturalny filtr ochronny

Na zewnątrz jest coraz cieplej, a ilość promieniowania słonecznego rośnie. Jeśli nie robiłaś tego do tej pory, to czas najwyższy by zacząć chronić swoją twarz przed szkodliwym skutkami UV. Wiele kremów na dzień ma w sobie naturalny filtr przeciwsłoneczny, co zrobić, gdy nasz ulubieniec go nie posiada? Tak było u mnie w przypadku lekkiego kremu Sylveco. Do wyciśniętej porcji kremu dodaję kroplę oleju z pestek malin, następnie mieszam na ręce. Powstałą mieszankę nakładam na twarz. Nie świeci się po nim, dobrze się wchłania. Myślę, że jeszcze lepiej sprawdzi się w przypadku cery suchej.

Olej z nasion malin Naturalissa

Olej z pestek malin ma naturalny filtr około SPF 50.

Olej z nasion malin nie zapycha, i nie przetłuszcza mocno skóry, chociaż nie nakładałam go na całą twarz. Myślę, że zagości na dłużej w pielęgnacji mojej cery.

Olej z nasion malin Naturalissa
Krem nagietkowy Sylveco + olej z nasion malin Naturalissa
Olej z nasion malin Naturalissa
Krem nagietkowy Sylveco + olej z nasion malin Naturalissa – po wymieszaniu

Silne nawilżenie

Potrójny kwas hialuronowy można stosować zarówno solo, jak i jako dodatek do kosmetyków. Dodaj odrobinę produktu do kremu do rąk, balsamu do ciała, kremu do twarzy, szamponu, maski do włosów. Potrójny kwas hialuronowy wygładza i zmiękcza naskórek oraz zwiększa przenikanie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry. Solo jako serum można go śmiało stosować pod makijaż, ponieważ nie pozostawia tłustej warstwy.

Potrójny kwas hialuronowy 1,5% Naturalissa

Potrójny kwas hialuronowy wspomaga moją codzienną pielęgnację.

Potrójny kwas hialuronowy 1,5% Naturalissa

Napiszcie, czy spodobał Wam się wpis, i czy chciałybyście, aby na blogu pojawiły się tego typu porady oraz przepisy na kosmetyki DIY :)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924