Essence: Colour Flash Volume Mascara #01

Dziś chciałabym Wam zaprezentować wielozadaniową maskarę od Essence. Kosmetyk wpadł w moje ręce przy okazji spotkania blogerek w Opolu, które opisywałam tutaj i tutaj. Jakie wywarła na mnie wrażenie? Odpowiedź znajdziecie poniżej :)

Essence Color Flash

O produkcie od producenta:

może podkręcimy kolor? pogrubiające tusze COLOUR FLASH mascaras to prawdziwie  wielozadaniowe mistrzostwo. możesz nakładać je jak zwykły tusz do rzęs, jako wierzchnią warstwę na tusz podstawowy, a nawet na włosy – zawsze dodając do swego looku kolorowe refleksy w odcieniu szmaragdowej zieleni,  błękitu, fioletu i różu. Dwukolorowy look jest jeszcze bardziej trendy – pomaluj górne rzęsy czarnym tuszem, a dolne kolorowym lub odwrotnie. zaszalej i pomaluj różnymi kolorami rzęsy obu oczu – efekt wow! gwarantowany! możesz stosować kolorowy tusz też na włosy i łatwo usunąć go potem ciepłą wodą i szamponem.

Sugerowana cena maksymalna: 12,99 zł

Essence Color Flash

Moja opinia:

 Jestem posiadaczką dość gęstych, ale dość krótkich rzęs. Za pomocą maskary udało mi się osiągnąć efekt podkreślenia i „otwarcia” oka. Maskara ma prostą, wygodną w użyciu szczoteczkę, która dobrze rozdziela rzęsy podczas malowania.

Kolor, który jest bardzo istotną cechą maskary jest wyrazisty, co zdecydowanie wyróżnia tę maskarę na tle innych kolorowych tuszy dających jedynie połysk. Na zdjęciu powyżej możecie zobaczyć efekt przed i po użyciu maskary. Jeśli chodzi o sam kolor, jest on bardzo ładny, jednak nie jest to „mój kolor”, chętnie wypróbowałabym jakiś odcień fioletu :). Myślę, że w maskarze Colour Flash w kolorze nr 01 przepięknie wyglądałyby osoby o rudych włosach

Ciekawostką jest, że tusz można stosować samodzielnie, nakładając warstwę na tusz podstawowy oraz na włosy. Przyznam, że ostatnie zastosowanie najbardziej mnie zadziwiło, no i musiałam wypróbować to na sobie – ilość tuszu jaką udało mi się zaaplikować na pasmo włosów była zdecydowanie zbyt duża, co skutkowało koniecznością rozczesania włosów. Końcówki pomalowane maskarą bardzo ładnie współgrały z moimi włosami w kolorze ciemnego blondu. Jest to idealna opcja, jeśli chcemy dokonać krótkotrwałej, szybkiej zmiany :)