Accelerate: content-single.php

Earthnicity Minerals – puder matujący Velvet HD

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Ostatnio miałyśmy okazję nawiązać współpracę z firmą Earthinicity Minerals. Jest to nasze pierwsze podejście do kosmetyków mineralnych i na pewno nie ostatnie.

Kosmetyki firmy Earthinicity Minerals składają się tylko i wyłącznie z czystych minerałów. Nie dodają oni żadnych dodatkowych substancji do swoich produktów. Firma dba o to, aby kosmetyki nie były przyczyną podrażnień ani zatykania porów, dlatego w opracowanych przez nich produktach stosują minimalne ilości składników, które składają się z najlepszej jakości komponentów, a te z kolei utrzymują doskonałą jakość kosmetyków.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Zalety:

-makijaż wykonany kosmetykami mineralnym o wiele bardziej stapia się z odcieniem naszej skóry.
-skórą wygląda na bardziej promienna,
-lekka konsystencja,
-nie zostawiają efekty „maski”
– dobre krycie, matuje niedoskonałości,
-duży wybór gamy kolorystycznej,
-możliwość zakupu próbek,
-trwały – o ile kosmetyk zostanie dobrze dobrany do cery,
-proste, krótkie składy – kosmetyki mineralne są duże bardziej bezpieczne dla naszej skóry.
– nie zawierają – parabenów, substancji zapachowych, syntetycznych barwników, olejów mineralnych, alkoholu,
-nie zatyka porów,
-efekt naturalnego matu,
-nie podkreśla suchych skórek,

Wady:

-nowicjusze mogą mieć początkowo problemy z nakładaniem, jednak wprawa przychodzi szybko ;)

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Opakowanie:

Puder zamknięty jest w szczelnym plastikowym pudełku. Posiada wieczko, dzięki któremu wysypujemy tylko tyle produktu, ile potrzebujemy.

Konsystencja:

Kosmetyk jest sypki, drobny i wydajny, bardzo mała ilość starcza, aby pokryć całą twarz. Świetnie utrzymuje się na skórze przez cały dzień, pozostawia ją matową.

Sklep Internetowy

http://www.earthnicity.pl/shop

Skład:

Uwielbiam kosmetyki, które nie posiadają żadnych zbędnych dodatków. Dlatego od razu polubiłam się z tym pudrem. Skład jest prosty i krótki.

Moja opinia:

Przyznaję szczerze, że jestem nowicjuszką jeśli chodzi o kosmetyki mineralne. Póki co nakładałam kosmetyk na suchą skórę. Puder utrzymuje się przez cały dzień w prawie nienaruszonym stanie. Poprawiła się też cera, która staje się czystsza i wygląda zdrowej. Dodatkowo matuje niedoskonałości, co możecie zobaczyć na zdjęciu. Nie podkreśla suchych skórek, a tych mam dość dużo na nosie. Efekt, który uzyskujemy jest bardzo naturalny, wręcz idealnie komponuje się z naszą cerą, oczywiście o ile dobierzemy odpowiedni dla nas odcień. Puder nakładałam szerszym pędzelkiem, nadmiar strzepywałam, aby równomiernie go nałożyć. Początkowo myślałam, że będę miała dużo większe problemy z nakładaniem kosmetyku, jednak po pierwszym użyciu byłam miło zaskoczona ;) Mogłabym chyba w nieskończoność opisywać zalety tego produkty, jest wart swojej ceny. Polecam każdemu! ;)

Kosmetyk miałam okazję przetestować dzięki uprzejmości firmy:

logo

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924