Accelerate: content-single.php

Drożdże piwowarskie Lewitan

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Chyba każda włosomaniaczka słyszała o efektach picia drożdży. W moim przypadku napój z drożdży działa odpychająco. Dlatego postanowiłam przetestować drożdże piwowarskie Lewitan.

Właściwości:

Drożdże piwowarskie Lewitan zawierają naturalne witaminy i składniki mineralne, które są bioprzystępne, łatwo przyswajane przez organizm u wspomagają procesy metaboliczne. Tiamina i niacyna przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Niacyna pomaga również zachować zdrową skórę i przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.Preparat może być stosowany przez diabetyków i wegetarian.

Skład:

Drożdże gatunku Saccharomyces cerevisiae, dwutlenek krzemu (substancja wiążąca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca).

Tabletki Lewitan.

Zalecana porcja:

Dzieci od lat 7: 1-2 tabletki 3 x dziennie.

Dorośli: 2-4 tabletki 3 razy dziennie.

Cena:

Ok. 13 zł za 200 tabletek.

Moja opinia:

Wybrałam drożdże w tabletach z tego względu, że nie umiem zmusić się do wypicia drożdży piekarskich. Tabletki biorę już od ponad miesiąca. Włosy mniej wypadają i stały się mocniejsze. Jeśli chodzi o cerę, to nie zauważyłam żadnych zmian. Natomiast stan paznokci poprawił się – stały się mocniejsze. Do minusów zaliczam łykanie dość dużej ilości tabletek. Drożdże zamierzam brać jeszcze przez miesiąc. Później poszukam innych produktów, które mogą poprawić stan włosów.

Macie jakieś ulubione tabletki, które poprawiają stan włosów i paznokci? ;)

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 1025