Accelerate: content-single.php

Dlaczego lubię mydła do rąk Yope?

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

O mydłach do rąk Yope słyszał chyba każdy. Wysoka zawartość składników pochodzenia naturalnego oraz niebanalne obrazki przyciągają wzrok. Ja również nie mogłam przejść obok nich obojętnie. Zaczęło się od wersji „Wanilia i cynamon”, a potem były kolejne opakowania.

Mydła Yope werbena, zimowe i szałwia.

Mydła do rąk Yope dostępne są w pojemności 500 mililitrów w postaci butelek z ciemnego plastiku z pompką oraz wkładów do uzupełnienia. Mydła możemy kupić w następujących wariantach zapachowych:

  • Wanilia i cynamon,
  • Figowe,
  • Werbena,
  • Imbir i drzewo sandałowe,
  • Herbata i mięta,
  • Szałwia i zielony kawior,
  • Zimowe.

Ceny mydeł i wkładów są bardzo zróżnicowane, w zależności od promocji i sklepu – spotkałam się z rozstrzałem od 13 do 21 zł.

Osobiście w użyciu miałam 4 spośród wyżej wymienionych wariantów. Każdy z zapachów utrzymywał się na skórze po umyciu. Moim ulubionym zapachem dotychczas okazała się werbena – słodki, ale soczysty cytrusowy zapach. Wanilia i cynamon pachniała bardzo przyjemnie, słodko, jednak przy dłuższym używaniu ten zapach mnie męczył. Figowe mydło najmniej wbiło mi się w pamięć – najwyraźniej nie zrobiło na mnie większego wrażenia. W mydle zimowym przeważała nuta migdałów, a szkoda, bo liczyłam, że nieco mocniej przebije się tu cynamon i pomarańcza.

A więc dlaczego lubię mydła do rąk Yope? Kwestia zapachów może być tutaj sporna, ale wybór jest również dość spory. Mydła Yope lubię za wydajność (jedno starcza nam na około 2 miesiące), brak przesuszeń, ale przede wszystkim skuteczność w zmywaniu tłustych substancji (np.: olejków) z dłoni. Ale uwaga – nie należy przesadzać z ilością mydła, gdyż spłukiwanie go z rąk może wymagać nieco więcej czasu niż w przypadku mydeł z klasycznym detergentem.

Mydło do rąk Yope Werbena.

Mydło do rąk Szałwia.

Zimowe mydło do rąk marki Yope.

Mydła Yope goszczą od dłuższego czasu w mojej łazience i myślę, że zostaną w niej jeszcze przez jakiś czas – przynajmniej do momentu spróbowania pozostałych wariantów.

Znasz mydła Yope? Jaka jest Twoja opinia na ich temat?

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962