Deborah Milano: Mascara 24Ore Instant Maxi Volume i błyszczyk Super Gloss 03

Marka Deborah Milano do tej pory znana była mi głównie z blogów oraz kanałów społecznościowych innych dziewczyn. Ostatnio jednak miałam okazję przetestować mascarę 24Ore Instant Maxi Volume oraz błyszczyk Super Gloss 03. Dziś chciałabym napisać Wam parę słów na temat tych kosmetyków oraz pokazać jak się prezentują.

Deborah Milano błyszczyk Super Gloss w kolorze 03.

Swatch: błyszczyk do ust Deborah Milano Super Gloss w kolorze 03.

Na pierwszy ogień idzie błyszczyk Super Gloss w odcieniu 03. Jest to kolor bardzo naturalny, nieodznaczający się mocno na tle moich ust. Nadaje im delikatny zdrowy blask. Zdecydowanie cieszy mnie fakt, że błyszczyk nie posiada brokatowych drobinek. Mimo że jestem fanką matowego wykończenia, efekt bardzo mi się podoba i jest u mnie pożądany w okresie jesienno-zimowym, kiedy moje usta mają tendencje do przesuszeń.

Błyszczyk utrzymuje się na ustach do kilku godzin, ale tylko w przypadku, gdy nic nie jemy i nie pijemy. Ściera się stopniowo, estetycznie.

Kolor błyszczyka można stopniować, nakładając cienką warstwę. Kosmetyk nadaje ustom delikatny blask. Nakładając go nieco więcej, uzyskujemy nieco bardziej intensywny, choć mocno stonowany kolor.

Mascara 24Ore Instant Maxi Volume Deborah Milano.

Szczoteczka mascary Deborah Milano 24Ore Instant Maxi Volume.

Drugim kosmetykiem jest mascara 24Ore Instant Maxi Volume w odcieniu Nero Black. Maskara od początku bardzo przypadła mi do gustu. Jej konsystencja od początku była gęsta i dobrze rozprowadzała się po rzęsach. Po dłuższym czasie użytkowania kosmetyk zgęstniał jeszcze mocniej.

Głównym zadaniem maskary jest zwiększenie objętości rzęs. Po aplikacji na rzęsach zauważyłam zdecydowane pogrubienie, lekkie wydłużenie i znaczące podkręcenie rzęs.

Makijaż z wykorzystaniem kosmetyków Deborah Milano Mascara 24Ore Instant Maxi Volume i błyszczyk Super Gloss 03

Na koniec możecie zobaczyć jak mascara oraz błyszczyk prezentują się u mnie. Co sądzicie o takich efektach?