Accelerate: content-single.php

Czarne sukienki i biustonosz SheIn

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Wszystko co Wam pokażę w dzisiejszym poście będzie w czarnym kolorze, jednak wcale nie w smutny tonie tylko w otoczeniu pięknego wiosennego Parku Szczytnickiego we Wrocławiu :) Jest tam naprawdę pięknie o tej porze roku i myślę, że jeśli pogoda dopisze to następna sesja może odbędzie się w Ogrodzie Japońskim:)

Dzisiaj zaprezentuje Wam dwie sukienki z SheIn, które przyszły do nas w ramach stałej współpracy oraz czarny biustonosz, który zamówiłam samodzielnie podczas dnia darmowej dostawy.

Sukienka z wiązaniem SheIn

Sukienka z wiązaniem SheIn

Sukienka z wiązaniem SheIn

Pierwszą prezentowaną sukienkę wybrałam dla siebie, ponieważ nie do końca mogłam się zdecydować i wybór padł na nią. Nie żałuję ani trochę. Sukienka jest dobrze wykonana, ładnie się układa i ma piękne wiązanie na plecach. Materiał nie prześwituje. Mojemu chłopakowi co prawda kojarzy się z kreacją pogrzebową, ale jak dla mnie jest bardzo elegancka, nie smutna. Jedyne co to mogłaby być odrobinę dłuższa, ale to generalnie mój odwieczny problem ;).

Czarna skórkowa sukienka SheIn

Czarna skórkowa sukienka SheIn

Druga sukienka, to sukienka którą wybrała dla siebie Marta. Jest ona nieco workowata, jednak myślę, że da się ją doprowadzić do trochę lepszego stanu przez prasowanie od spodu – to już pozostawiam przyjaciółce ;) Sukienka jest jednak bardzo wygodna i myślę, że Marta zrobi z niej pożytek :)

Czarny biustonosz SheIn

Czarny biustonosz SheIn

Czarny biustonosz SheIn

Czarny biustonosz SheIn

Ostatnią rzeczą jest czarny biustonosz, który znalazłam w skrzynce po powrocie z majówki. Jest delikatny, ale bardzo dobrze wykonany i jak na coś tak cienkiego naprawdę dobrze trzyma biust :) Jak to wygląda cenowo? Płacąc przez PayPal zapłaciłam niecałe 35 zł, wymieniając złotówki na dolary po dość niekorzystnym kursie (cena na stronie to 7,99$). Myślę, że to jest jak najbardziej akceptowalna cena za tego typu biustonosz :) Przesyłka szła do mnie Pocztą Polską około 3 tygodni, a w międzyczasie mogłam podglądać jej status na stronie internetowej.

Co Wam się najbardziej spodobało?

Sukienka z wiązaniem z tyłu KLIK

Sukienka a’la skórzana KLIK

Biustonosz KLIK

KLIK

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924