Cekinowa bluzka & zielona kurtka z SheIn

Dziś chciałabym zaprezentować Wam najnowsze rzeczy, które przyszły do mnie z SheInTym razem wybrałam sobie kurteczkę w kolorze militarnej zieleni, zaś Marta zdecydowała się na cekinową koszulkę, którą od dłuższego czasu miała na oku.

Park Szczytnicki o tej porze roku jest piękny dlatego na koniec wpisu dodam kilka zdjęć „nie w temacie” :). Sesje z ubraniami motywują nas do spacerów i odkrywania coraz to nowych miejsc. Mam jeszcze kilka pomysłów na miejscówki, mam nadzieję, że w międzyczasie zrobi się trochę cieplej. Tymczasem zachęcam do oglądania :)

Zielona kurtka z SheIn

Zielona kurtka z SheIn

Kurtka jest cienka, ale bardzo dobrze wykonana. Idealna na ciepłe letnie wieczory. Zamek się nie zacina. Kurtka jest luźna, tak jak można było się tego spodziewać po zdjęciach zamieszczonych w sklepie. Jak dla mnie mogłaby mieć nieco dłuższe rękawy, ale jest to mój notoryczny problem, dlatego nie uznaje tego za wadę produktu. Rozmiar kurtki jest uniwersalny.

Cekinowa bluzka

Cekinowa bluzka

Koszulka, którą wybrała Marta jest również świetnie wykonana. Nie zauważyłam na niej żadnych powyginanych cekinów. Jest to rzecz bardzo ładna, ale nie w moim stylu. Bluzka tak się świeci, że ciężko ją uchwycić dobrze na zdjęciu ;)

Podsumowując, zamówienie uważam za jak najbardziej udane. Jestem bardzo zadowolona z jakości ubrań na Shein i przyznam, że w trakcie promocji na darmową dostawę skusiłam się na zamówienie czarnego koronkowego biustonosza :).

Jak Wam się podoba to zamówienie? :)

Park Szczytnicki Wrocław
Symbole kolorów karcianych w Parku Szczytnickim
Wiewiórka
Piękny rudzielec!
Wrocław kwitnie!
Wrocław kwitnie!
Wrona
Trawa taka zielona, a pośród niej wrona! :D

PS Poklikacie?

Kurtka KLIK

Cekinowa koszulka KLIK

KLIK

KLIK