Accelerate: content-single.php

Koszula i sukienki Romwe oraz wishlista z Dresslink

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

W poniedziałek dostałam kolejną paczkę w ramach stałej współpracy z Romwe ;) Tym razem zamówiłyśmy sukienki oraz koszulę.

Sukienki i koszula Romwe

Granatowa sukienka – <<KLIK>>

Niebieska koszula – <<KLIK>>

Koronkowa sukienka – <<KLIK>>

Do moich rąk trafiła niebieska koszula oraz koronkowa sukienka.

Sukienka koronkowa – bardzo podobają mi się takie sukienki i chyba mam do nich słabość ;) Rozmiarowo wypadła trochę za duża, ale na zdjęciu tego nie widać ;) Jest bardzo dobrze uszyta, nie mam do czego się przyczepić.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Koszula posiada wiązanie na dekolcie, które jest obecnie bardzo modne. Lekko prześwituje, ale tylko wtedy, gdy nie mamy jej na sobie :) Możecie zobaczyć na zdjęciu, że nic nie przebija się przez materiał. Odcień koszuli jest bardzo wyrazisty i za to ją uwielbiam ;)

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Dla Agnieszki przyszła granatowa sukienka. Posiada głębszy dekolt, który bardzo ładnie eksponuje biust.Rozmiarowo wypadła też trochę większa niż się spodziewałam. Do mojej figury nie pasują takiego typu sukienki, bo odsłaniają ramiona, które nie są moją mocną stroną, jeśli chodzi o sylwetkę ;)

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 1025