Accelerate: content-single.php

Wakacyjne zamówienie z Romwe

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 598

Dzisiaj przychodzę do Was z wakacyjnym zamówieniem z romwe. Miesiąc temu zamówiłam bluzkę oraz koszulę w kratę. Ubrania doszły tuż przed wyjazdem nad morze, dlatego postanowiłam bluzkę wziąć ze sobą i sprawdzić jak będę czuła się w niej :)

Bluzka jest uszyta z miłego w dotyku materiału. Jest wygodna i czuję się w niej swobodnie. Nie znalazłam na niej żadnych niedociągnięć. Jedynym minusem będą „kłaczki”, które bluzka po sobie zostawia, ale mam nadzieję, że po praniu będzie ich mniej ;)

Druga koszula nie ma już tak przyjemnego w dotyku materiału. Znalazłam też dwie wiszące długie nitki, ale bez problemu mogłam je usunąć. Posiada dłuższy tył. Rozmiar zgadza się z tymi podanymi na stronie.

Zamówienie oceniam na dobre. Pierwsza bluzka bardziej przypadła mi do gustu i dobrze się w niej czułam. Koszula z drugiego zdjęcia również nie jest zła, ale mogła mieć lepszy materiał.

Czarna bluzka – <<KLIK>>

Koszula w kratę –<<KLIK>>

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924