Accelerate: content-single.php

Bluza i sukienka Romwe

Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602 Warning: Undefined array key "ssba_bar_buttons" in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-share-buttons-adder/php/class-buttons.php on line 602

Dzisiaj przedstawię kolejne zamówienie z Romwe, które dotarło do mnie wczoraj ;) Na ten moment mam do pokazania dwie rzeczy: bluzę oraz sukienkę.

Sukienka i bluza Romwe

W taką pogodę jaka jest dzisiaj, aż miło wyjść z domu. Zacznę od bluzy, którą chciałam kupić jakiś czas temu, ale coś mnie powstrzymywało ;)

Bluza uszyta jest z miłego w dotyku materiału. Nie ma żadnych niedoskonałości. Jest wygodna i swobodnie możemy się w niej poruszać. Przypuszczam, że będzie jedną z moich ulubionych. Rozmiar jest zgodny z podanymi na stronie.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Sukienkę wybrała Agnieszka dla swojej siostry. Od początku wiedziałam, że w nią nie wejdę, bo to nie mój rozmiar. Jest uszyta z przewiewnego, cienkiego materiału. Nie widziałam, żeby były jakieś niedociągnięcia w szyciu. Będzie idealna na letnie wieczory ;)

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Co sądzicie o naszych wyborach? ;)

Bluza –  <<KLIK>>

Sukienka – <<KLIK>>

<<KLIK>>

Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/psliwka/domains/okiemdziewczyn.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962